26.12 Premier League – Chelsea – Brighton

Chelsea Brighton 768x285 26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
Chelsea – Brighton
chelsea 26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
vs 26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
brighton 26.12 Premier League   Chelsea   Brighton

26 grudnia, czyli drugi dzień Bożego Narodzenia, wcale nie musi upływać bez emocji sportowych, a wręcz przeciwnie – Premier League w okresie świąteczno-noworocznym zawsze planuje w kalendarzu najciekawiej zapowiadające się potyczki. Przy doskonałej dyspozycji The Citizens, nawet bardzo dobrze grająca Chelsea jest w stanie walczyć przede wszystkim o wicemistrzostwo kraju i zabezpieczenie miejsca w kolejnym sezonie Champions League. Na tym tle rywala, którego w Londynie Chelsea podejmować będzie 26 grudnia, czyli Brighton, nie ma zbyt wielu argumentów przemawiających na swoją korzyść, co doskonale obrazują kursy i stawki oferowane przez bukmacherów.

Obstawianie meczy takich jak to najbliższe starcie w Premier League, raczej nie daje wielkich szans na zdecydowane podniesienie stawki całego kuponu, ale daje szansę na bezpieczne jego podniesienie. Ryzyko związane z nietrafieniem takiego typu nie jest bowiem szczególnie wysokie. Naturalnie obstawianie meczy piłkarskich wiąże się z ryzykiem, podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportowej, niemniej dobra analiza statystyk i wiedza o aktualnym stanie zespołu, pozwalają na zminimalizowanie tego ryzyka. Chelsea będzie grała u siebie, a w tym sezonie na własnym boisku piłkarze z Londynu spisują się świetnie.

W tabeli Premier League gospodarz najbliższego spotkania zajmuje trzecie miejsce tuż za obydwoma Manchesterami i może pochwalić się bardzo szczelną defensywą – tylko 12 straconych bramek. Brighton to z kolei jeden z najmniej skutecznych ataków Premier League – do tej pory drogę do bramki rywala goście znajdowali tylko 14-krotnie. Obstawianie meczy pewniaki to idealny sposób na to, aby nauczyć się prawidłowego analizowania statystyk. To także dobry sposób na przetarcie i zdobycie doświadczenia w grze u bukmacherów.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Chelsea
X
Brighton

Wyniki na Żywo 26.12 Premier League – Chelsea – Brighton

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 26.12 Premier League – Chelsea – Brighton Sprawdź mecze na żywo wyniki.
26.12 Premier League – Chelsea – Brighton
4.9 (97.39%) 115 votes

Udostępnij