Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Bukmacher eToto

O e Toto

e-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp z.o.o. działa legalnie od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów i zgodnie z tym należy do grypy legalnie działających bukmacherów na polskim rynku. Od listopada 2014 roku bukmacher przyjmuje zakłady przez internet. Przedmiotem działalności tego bukmachera jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Pomimo dość sporej konkurencji działalność tej firmy w Internecie stałą się coraz bardziej rozpoznawalna wśród graczy zakładów bukmacherskich. e-TOTO Zakłady Bukmacherskie czynnie wspiera polski sport. Firma jest głównym sponsorem drużyny Piast Gliwice - aktualnego wicemistrza kraju. e-TOTO jest młodą, ale mocno rozwijającą się marką.

eToto Bonus Powitalny

e-TOTO Zakłady Bukmacherskie dla nowych graczy przygotował specjalny bonus powitalny do 500 zł. Flagowa promocja dostępna jest w ciągu pierwszych 60 dni od czasu rejestracji, ale trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, żeby w ciągu pierwszych 7 dni od założenia konta wpłacić pierwszy depozyt, bo to od wysokości tej wpłaty naliczany jest bonus e-toto. Naturalnie możemy liczyć także i na inne akcje, w tym na tę PIĘĆ+, która w przypadku wytypowania co najmniej 5 standardowych wydarzeń na naszym kuponie, zapewni nam automatycznie jeszcze większe wygrane, niż te normalne. Oferta uzupełniona jest dodatkowo o Negocjowanie kursów, dzięki czemu gracze w razie gry na maksymalnie trzy zdarzenia przy kwocie 500 PLN, mogą liczyć na indywidualne podwyżki kursów.

Funkcjonalność serwisu eToto

Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:e-mail, obsługa telefoniczna,
Metody płatności:Klienci mogą skorzystać jedynie z serwisu Przelewy24.
Bukmacher eToto
Zarejestruj się w eToto

Oferta zakładów eToto

e-TOTO Zakłady Bukmacherskie w szczególności słyną z zakładów piłkarskich, jednak oferta tego bukmachera nie bazuje wyłącznie na tym jedynym elemencie.Wyróżnionymi kategoriami są Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy oraz Piast Gliwice. W ofercie znajdziemy także dyscypliny popularne w Polsce jak i na całym świecie. e-TOTO proponuje nam grę w piłkę nożną, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, e-sport, sporty motorowe, bandy, snooker, dart, rugby, futbol amerykański, futsal, piłkę wodną, krykiet, unihokej, mma, zakłady sezonowe, zakłady specjalne i nawet na… politykę.

Strona eToto Opinie

Strona internetowa e-TOTO Zakłady Bukmacherskie jest prosta i zdecydowanie nie przeładowana nadmiarem informacji. Treści na szarym tle precyzyjnie wskazują drogę i pokazują gdzie gracz powinien się udać. Panel logowania do konta oraz odnośnik do rejestracji są widoczne na pierwszy rzut oka. Po lewej stronie widnieje spis i lista zakładów sportowych, ale również dane promocjach, pierwszych krokach, mapie punktów, sponsoringu czy dane o firmie. Ten ostatni punkt zaznaczono tutaj nie bez powodu, mając właśnie na uwadze, że to marka działająca w kraju legalnie, za przyzwoleniem wspomnianego już Ministerstwa Finansów. Po prawej stronie znajdziesz krótki samouczek bukmacherski, pole kuponu oraz baner dotyczący aplikacji mobilnej e-toto.

eToto Mobilnie

Etoto nie oferuje aplikacji mobilnej. Zamiast tego bukmacher zachęca do grania przez stronę internetową w wersji mini. Mimo, że brak aplikacji mobilnej z pewnością jest wadą tego bukmachera to trzeba uczciwie przyznać, że wersja responsywna bardzo dobrze zastępuje aplikację i pozwala na swobodne korzystanie ze strony bukmachera z urządzeń mobilnych. Strona mobilna działa bardzo dobrze na wszystkich przeglądarkach mobilnych zarówno tych instalowanych na telefonach z systemem Android jak również telefonach oraz innych urządzeniach mobilnych firmy Apple.

Wnioski eToto Bukmacher eToto

e-TOTO Zakłady Bukmacherskie to dobra alternatywa i właściwy pierwszy wybór. Warto spróbować swoich sił i wykorzystać promocje, jakie naszykowano dla wszystkich graczy, nowych, jak i tych którzy mają już swoje konta od dłuższego czasu. e-TOTO to polska marka, jest to tym samym propozycja dla patriotów, którzy wolą wspierać nasze lokalne biznesy. Do minusów zaliczyć można słaby support i brak zakładów na żywo.


Bukmacher eToto
5 (100%) 1 vote

Udostępnij