Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

eToto Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher eToto – recenzja zakłady bukmacherskie

NotaA+
LicencjaPL
Stronaetoto.pl
Mobile / LIVETAK / TAK
BONUS500 PLN lub 50 PLN
Kod promocyjnyPREZENT

O eToto

eToto to kolejny polski legalny bukmacher, który w ostatnim czasie mocno zaczął walkę o swoją rozpoznawalność. Firma, która na rynku działa już od 2011 roku wykorzystała ostatnie mistrzostwa świata w Rosji, aby zaistnieć w świadomości kibiców. Kampanie reklamowe  w których występowali m.in. Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń czy Michał Pol na pewno sprawiły, że eToto przestał być anonimowym bukmacherem.

 

ETOTO, punkty stacjonarne i internet

eToto swoją działalność prowadzi dwutorowo. Po pierwsze posiada 43 punkty stacjonarne w dużych i średnich miastach, które pozwalają nam w pełni anonimowo stawiać zakłady bukmacherskie. Jest to na pewno ważne dla wszystkich kibiców, którzy swoje zakłady lubią zawierać w sposób tradycyjny, a przy okazji wymienić swoje spostrzeżenia z innymi graczami w punkcie obsługi.
Po drugie eToto rozwija swoją działalność w internecie i podobnie jak inni legalni bukmacherzy posiada swoją stronę internetową, która w ostatnim czasie została bardzo mocno odświeżona.
Nowy wygląd utrzymany jest w dość ciemnych barwach przełamanych białą czcionką co sprzyja przeglądaniu oferty.


etoto2
Zobacz więcej na ETOTO

Oferta zakładów Etoto bukmacher, od piłki po… hurling

Oferta zakładów bukmacherskich jest skupiona głównie na wydarzeniach sportowych i niczym nie odbiega od konkurencji. Oczywiście eToto najbardziej rozbudowaną ma sekcję piłki nożnej, ale oczywiście znajdziemy też zakłady na równie popularny tenis czy hokej. Nie zapomniano też o fanach bardziej niszowych sportów jak wyścigi konne czy chartów. Znajdziemy niemal każdy sport a np. co to jest Hurling pewnie nie jeden specjalista od bukmacherki będzie musiał wcześniej sprawdzić. Podział na możliwe do obstawiania sporty w eToto jest bardzo czytelny i po wybraniu zakładki „zakłady sportowe” wyświetla nam się bogaty pasek boczny z kolejnymi dyscyplinami. eToto chwali się również imponującą liczbą ponad 20 tysięcy zakładów „na żywo” w miesiącu. Na pewno jest to wynik imponujący i skusić może nawet najbardziej wybrednych graczy.

eToto, jako jeden z nielicznych jeszcze w Polsce bukmacherów, ma w swojej ofercie też zakłady na e-sport, czyli rozgrywki prawdziwych graczy w gry komputerowe takie jak Counter of Strike czy FIFA. Minusem jest barak natomiast sportów wirtualnych, czyli rozgrywek generowanych przez specjalny algorytm, które cieszą się coraz większą popularnością w Polsce.

ETOTO, bonusy na start

Jak każdy bukmacher eToto próbuje zachęcić nowych graczy do zakładania konta przez internet ciekawymi bonusami na start. I tu mamy już pierwszy wybór. Możemy zagrać, jak to nazywa eToto, ofensywnie lub defensywnie. Wariant ofensywny reklamowany przez duet Borek-Hajto  daje nam możliwość podwojenia swojego pierwszego depozytu od 1 zł do 500 zł. Później gracz ma 60 dni na obrót czterokrotności depozytu i bonusu zakładami po kursie minimum 2,2 przy czym najmniejszy kurs na kuponie AKO nie może być mniejszy niż 1,2.

Natomiast duet Pol-Kołtoń zachęca nas do gry defensywnej, czyli zagraniu pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli się nam to uda eToto oczywiście wypłaci nam wygraną. Jeśli nie zwróci nam stawkę zakładu do 50 zł.

ETOTO Freebet na każdą okazję

Tyle o  bonusach na start, ale są jeszcze freebety, czyli darmowe zakłady na polską ligę. Raz w tygodniu eToto proponuje nam zawrzeć zakład na wydarzenia z polskich lig (od ekstraklasy do IV ligi) po minimalnej stawce 100 zł. Na kuponie muszą być minimum trzy wydarzenia po kurcie co najmniej 1,4. Jeśli nie uda nam się wygrać i dostaniemy w zamian freebet w wysokości 50 zł.
Podobnie freebety można odebrać na wybrane zakłady live czy na mniej/więcej goli. Tam również możemy dostać do 50 zł na freebet.
Ciekawą formą swoistego ubezpieczenia zakładów jest „wekendowe koło ratunkowe”. Jeśli od piątku do niedzieli obstawimy co najmniej trzy zakłady za 50 zł, to właśnie ten trzeci będzie ubezpieczony przez eToto. Jeśli nie wygramy otrzymamy zwrot stawki w postaci freebetu do 100zł.
eToto posiada również aplikacje na urządzenia mobilne (tablet czy smartfon), która zdecydowanie ułatwia grę wszystkim tym, którzy lubią obstawiać wykorzystując każdą wolną chwilę. I uwaga tutaj też gracze mają możliwość skorzystania z freebet. Wystarczy poprzez aplikację zagrać za minimum 50 zł zakład akumulowany z czterema wydarzeniami po kursie co najmniej 1,95 i nie ważne czy wygramy czy nie na nasze konto wpadnie 25 zł freebet. Sama aplikacja jest czytelna i dobrze się z niej korzysta.


etoto3
Zobacz więcej na ETOTO

ETOTO Przelewy i obsługa klientów

Oczywiście samymi zakładami za darmo nie da się cały czas grać. Obecnie eToto oferuje wpłatę przez pośrednika „Przelewy24”, internetowy szybki przelew bankowy, a także za pośrednictwem karty płatniczej. Tutaj oferta mogłaby być większa i zawierać np. możliwość wpłaty przez wirtualne portfele jak np. paypal.
Również obsługa  gracza w eToto wygląda całkiem sprawnie. Mamy do dyspozycji e-mail, który jest dostępny 24-godziny na dobę oraz czat. W godzinach od 9 do 22 czeka na nasze pytania specjalista od zakładów w eToto, który bardzo szybko i sprawnie odpowiada na nasze pytania.
Do tego eToto ze swoimi klientami komunikuje się także za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych. eToto ma swój profil na facebook’u gdzie przypomina nam o ciekawych wydarzeniach oraz kanał na youtube. Tam m.in. Kołtoń i Pol mają swoje wideo-felietony, choć pewnie częstotliwość ich pojawiania się mogłaby być nieco większa.


etoto

ETOTO Podsumowanie

Reasumując, największym plusem eToto jest bardzo bogata oferta zakładów sportowych. Najbardziej niszowy sport jaki sobie wymyślimy pewnie już jest w ich ofercie. Kursy są porównywalne z innymi bukmacherami, ale najlepiej samemu je porównywać na bieżąco. Jako legalny bukmacher na polskim rynku mamy też pewność, że gra w eToto nie poniesie za sobą żadnych negatywnych prawnych konsekwencji.

Polecamy także:

fortuna oferta i opinie
fortuna bukmacher
forbet oferta i opinie
totolotek oferta i opinie
lvbet oferta i opinie
efortuna oferta i opinie
zakłady bukmacherskie efortuna
efortuna oferta i opinie

eToto Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 4 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Zakłady bukmacherskie – jak zacząć? Na pewno każdy kibic sportowy oglądając mecz piłki nożnej, skoki narciarskie, czy inne dowolne wydarzenie sportowe, choć raz odniósł wrażenie, że zwyc...
Etoto gra defensywna – 100% bez ryzyka Etoto gra defensywna - 100% bez ryzyka - zagraj o 1463 złEtoto przygotował dla Was atrakcyjną ofertę, która pozwala zagrać w zakładzie bez ryzyka ...
Etoto bukmacher z ofensywą w mediach Michał Pol dołącza do drużyny Etoto. Bukmacher z wielkim rozmachem w mediach online.Etoto bukmacher, który w przeszłości znacząco odstawał od śr...
Legalni bukmacherzy dostępne metody płatności W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się dostępnym metodom płatności u polskich, legalnych zakładów bukmacherskim. Uznaliśmy, że najprzejrzyście...
Etoto z nowym ambasadorem brandu! Tomasz Smokowski dołącza do teamu ambasadorów zakładów bukmacherskich Etoto Trwa ofensywa bukmachera Etoto. Kolejnym ambasadorem brandu Etoto został ...