Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Handicap co to znaczy

Handicap co to znaczy
handicap u Bukmachera

W przypadku najbardziej jednostronnych gier i spotkań, jakie zaplanowane zostały na najbliższe dni w świecie sportu, bukmacherzy muszą szukać sposobów na przyciągnięcie graczy. Na szczęście doświadczeni typerzy mają swoje sposoby, aby podnieść sobie emocje w trakcie oglądania jakiegoś spotkania lub zwiększyć szansę wygrania większych sum, nawet przy bardzo jednostronnym widowisku z niskim kursem podstawowym. Doświadczeni typerzy wiedzą doskonale, że sts zakłady bukmacherskie, podobnie jak inni legalni operatorzy na rynku, udostępniają szeroki zakres różnych funkcji urozmaicających rozgrywkę.

Handicap – ciekawsza rozgrywka

Jednym ze sposobów na podniesienie sobie wrażeń z oglądanego spotkania, ale także upolowanie zupełnie innych, niespodziewanie atrakcyjnych finansowo kursów w ostatnich chwilach spotkania, są naturalnie coraz popularniejsze mecze na żywo. Wymagają jednak śledzenia spotkania i stałego dostępu do Internetu, a wciąż ogromna rzesza bukmacherskich typerów na świecie woli z góry obstawić kilka spotkań na jednym kuponie i po czasie sprawdzić jego skuteczność. Ci natomiast, którzy chcą dużo wygrywać w spotkaniach pomiędzy wyraźnym faworytem a potencjalnym słabeuszem, mają możliwość skorzystania z bukmacherskiego handicapu.

Taki handicap (z angielskiego przewaga lub upośledzenie) jest przyznawana danemu zespołowi – najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie piłki nożnej. Zespół o zdecydowanie mniejszych szansach na odniesienie sukcesu rozpoczyna mecz z wirtualnymi, teoretycznymi bramkami po swojej stronie (jedną, dwiema, trzema – im wyższy handicap, tym wyższy kurs na oponenta). Jeśli pomimo handicapu 0:2 typer wskaże zwycięstwo gospodarzy, a ci w rzeczywistości wygrają 3:0 lub wyżej – kupon zostanie zrealizowany, a ostateczny kurs będzie bardzo wysoki.

Handicap co to znaczy
5 (100%) 1 vote

Udostępnij