Co to jest handicap u Bukmachera

handicap u Bukmachera 1024x682 Co to jest handicap u Bukmachera
handicap u Bukmachera

W przypadku najbardziej jednostronnych gier i spotkań, jakie zaplanowane zostały na najbliższe dni w świecie sportu, bukmacherzy muszą szukać sposobów na przyciągnięcie graczy. Na szczęście doświadczeni typerzy mają swoje sposoby, aby podnieść sobie emocje w trakcie oglądania jakiegoś spotkania lub zwiększyć szansę wygrania większych sum, nawet przy bardzo jednostronnym widowisku z niskim kursem podstawowym. Doświadczeni typerzy wiedzą doskonale, że sts zakłady bukmacherskie, podobnie jak inni legalni operatorzy na rynku, udostępniają szeroki zakres różnych funkcji urozmaicających rozgrywkę.

Jednym ze sposobów na podniesienie sobie wrażeń z oglądanego spotkania, ale także upolowanie zupełnie innych, niespodziewanie atrakcyjnych finansowo kursów w ostatnich chwilach spotkania, są naturalnie coraz popularniejsze mecze na żywo. Wymagają jednak śledzenia spotkania i stałego dostępu do Internetu, a wciąż ogromna rzesza bukmacherskich typerów na świecie woli z góry obstawić kilka spotkań na jednym kuponie i po czasie sprawdzić jego skuteczność. Ci natomiast, którzy chcą dużo wygrywać w spotkaniach pomiędzy wyraźnym faworytem a potencjalnym słabeuszem, mają możliwość skorzystania z bukmacherskiego handicapu.

Taki handicap (z angielskiego przewaga lub upośledzenie) jest przyznawana danemu zespołowi – najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie piłki nożnej. Zespół o zdecydowanie mniejszych szansach na odniesienie sukcesu rozpoczyna mecz z wirtualnymi, teoretycznymi bramkami po swojej stronie (jedną, dwiema, trzema – im wyższy handicap, tym wyższy kurs na oponenta). Jeśli pomimo handicapu 0:2 typer wskaże zwycięstwo gospodarzy, a ci w rzeczywistości wygrają 3:0 lub wyżej – kupon zostanie zrealizowany, a ostateczny kurs będzie bardzo wysoki.

Co to jest handicap u Bukmachera
5 (100%) 1 vote

Udostępnij