Ekstraklasa, Arka Gdynia – Korona Kielce

arka gdynia 570x285 Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielce
FOTO PAP
arkagdynia Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielcevs Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielcekoronakielce Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielce

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

W meczu kończącym obecną kolejkę ekstraklasy w poniedziałkowy wieczór, niepokonana jeszcze w tym sezonie Arka Gdynia podejmie Koronę Kielce. Gdynianie po niezwykle dramatycznym meczu musieli uznać wyższość duńskiego FC Midtjylland i ostatecznie nie zagrają w Lidze Europy. Przegrana boli tym bardziej, że Gdynianie praktycznie przez cały dwumecz byli w kolejnej rundzie. Muszą teraz szybko się podnieść po tej porażce i spróbować powalczyć o 3 punkty z Koroną.

Mecz będzie bardzo ważny, dla trenera Arki Leszka Ojrzyńskiego, gdyż jak wiemy to były trener Korony, który z Kielc odchodził w mało przyjemnych okolicznościach. Jak sam zapowiada, chce wygrać z tym zespołem. W Kielcach natomiast się nie przelewa, ale mimo tego udaje się co roku utrzymywać w lidze oraz ściągnąć kilku ciekawych zawodników, którzy decydują o obliczu zespołu. Obie drużyny mają podobny potencjał, ale mimo wszystko stawialibyśmy na obecnych posiadaczy Pucharu Polski. Dla podkręcenia średniego kursu na kuponie można zastanowić się na obstawieniem remisu.

Arka Gdynia Remis Korona Kielce
fortuna thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona KielceZakład bez ryzyka 100zł 2.20 3.25 3.20
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielce600 zł bonus powitalny 2.20 3.30 3.20
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Ekstraklasa, Arka Gdynia   Korona Kielce1000 zł bonus powitalny 2.25 3.30 3.10
Zarejestruj się w LV BET

Udostępnij