Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Ekstraklasa, Termalica – Legia Warszawa

Ekstraklasa, Termalica   Legia Warszawa
FOTO PAP
Ekstraklasa, Termalica   Legia WarszawaEkstraklasa, Termalica   Legia WarszawaEkstraklasa, Termalica   Legia Warszawa

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

W sobotni wieczór, Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Po trzech kolejkach gospodarze, z 1 pkt na koncie, zajmują 15. miejsce, a warszawianie plasują się na dziewiątej pozycji z dorobkiem 4 pkt. Domowa wygrana w poprzedniej kolejce z Sandecją Nowy Sącz może rozpocząć marsz w kierunku czołówki tabeli. Jednak, wbrew pozorom, ekipę Jacka Magiery nie czeka łatwe zadanie. Aspiracje zespołu z okolic Tarnowa sięgają wyżej niż walka o utrzymanie się.

Dowiódł tego miniony sezon, w którym popularne Słoniki zajęły 8. miejsce. W fazie zasadniczej BB-T pokonał u siebie legionistów 2:1, a ze stolicy wywiózł remis 1:1. Dopiero w grupie mistrzowskiej warszawianie mogli wykazać swoją wyższość, wygrywając na Łazienkowskiej 6:0. Co ciekawe, w sezonie 2015/2016 B-BT również ograł u siebie Legię – tym razem 3:0. W tym sezonie gracze Mariusza Rumaka nieco zawodzili swoich kibiców – w dwóch domowych starciach zdobyli tylko jedno „oczko” (0:1 z Jagiellonią Białystok i 1:1 z Zagłębiem Lubin). Zapewne na potyczkę z mistrzami Polski zmobilizują się jednak szczególnie.

Bruk-Bet Nieciecza Remis Legia Warszawa
Ekstraklasa, Termalica   Legia WarszawaZakład bez ryzyka 100zł 4.70 3.65 1.75
[maxbutton id=”6″ ]
Ekstraklasa, Termalica   Legia Warszawa600 zł bonus powitalny 4.25 3.70 1.70
[maxbutton id=”4″ ]
Ekstraklasa, Termalica   Legia Warszawa1000 zł bonus powitalny 4.10 3.65 1.82
[maxbutton id=”5″ ]
Ekstraklasa, Termalica – Legia Warszawa
Oceń artykuł

Udostępnij