Celem serwisu jest przedstawienie rzeczowych informacji, którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy w Polsce. Bazujemy na informacjach udostępnianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Dzięki wiarygodnym informacjom polskiego Ministerstwa Finansów bardzo łatwo ustalić, który bukmacher to legalny bukmacher w Polsce. Każdy użytkownik naszego serwisu już po 3 minutach lektury serwisu będzie miał jasność, które zakłady bukmacherskie są legalne. Dowiesz się także, którzy bukmacherzy są nielegalni w naszym kraju i dlaczego.

Przekażemy Ci wiedzę jak błyskawicznie rozpoznać nielegalnego bukmachera. O tym czy warto grać w zakładach bukmacherskich każdy musi zdecydować sam. Nasz serwis przekaże Ci aktualne informacje, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Użytkownicy zainteresowani tematyką zakładów bukmacherskich znajdą dużo więcej szczegółów na temat aktualnie obowiązujących aktów prawnych, ich interpretacji oraz aktualności na temat polskiego rynku bukmacherskiego.

Ekstraklasa, Cracovia Kraków – Lech Poznań

Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań
Andrzej Banas / Polska Press
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań

Jednym z najbardziej elektryzujących starć 4. kolejki Lotto Ekstraklasy będzie mecz Cracovii z Lechem Poznań. Dla obydwu zespołów cztery punkty w trzech starciach to nienajlepszy wynik. Gdyby jednak brać pod uwagę dyspozycję w ostatnim czasie, murowanym faworytem były zespół Kolejorza. Po rozbiciu Piasta Gliwice morale w Poznaniu wzrosło. Historia wskazuje z kolei na trudną, zawziętą przeprawę – w ostatnich latach żadna z drużyn nie zdominowała starć.

Najświeższy remis 1:1 z poprzedniego sezonu zakończył długotrwałą serię naprzemiennych wygranych obydwu zespołów. Pod wodzą nowego szkoleniowca podopieczni Michała Probierza mają jednak nadzieję na zwycięstwo u siebie – porażka w tym meczu może znacząco oddalić zespół od marzeń o mistrzostwie. Czy Cracovia wykorzysta atut własnego boiska? A może podopieczni Nenada Bjelicy kontynuują zwycięski marsz? Rozstrzygnięcie już w niedzielę 6 sierpnia o 18:00.

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Cracovia Kraków Remis Lech Poznań
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech PoznańZakład bez ryzyka 100zł 3.35 3.25 2.15
Zarejestruj się w Fortuna
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań600 zł bonus powitalny 3.50 3.30 2.05
Zarejestruj się w forBET
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań1000 zł bonus powitalny 3.35 3.35 2.12
Zarejestruj się w LV BET
Ekstraklasa, Cracovia Kraków – Lech Poznań
Oceń artykuł

Udostępnij