Ekstraklasa, Korona Kielce – Cracovia Kraków

korona kielce 570x285 Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Kraków
FOTO MATEUSZ TRZUSKOWSKI/CYFRASPORT
koronakielce Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Krakówvs Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Krakówcracoviakrakow Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Kraków

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Już w poniedziałek 31 lipca Kolporter Arena w Kielcach będzie świadkiem kolejnego starcia w ramach 3. kolejki Ekstraklasy. Korona zmierzy się w nim z Cracovią – drugim, po Jagielloni, najlepiej znanym rywalem. O tym, jak bardzo nieprzewidywalne są spotkania obu drużyn świadczyć najlepiej może bilans meczów z zeszłego sezonu – zwycięstwo Cracovii 6:0 i późniejsza wygrana Korony 3:0.

Tym razem jednak nie należy spodziewać się łatwej przeprawy dla któregokolwiek z zespołów. Nowy sezon to przede wszystkim nowi menedżerowie – Michał Probierz w Cracovii i Gino Lettieri w drużynie z Kielc. Choć Krakowianie mogą poszczycić się trzema punktami więcej, tak naprawdę w bezpośrednim starciu możliwy jest każdy scenariusz. Minimalnym faworytem bukmacherów jest Korona, ale swoją dominację musi ona najpierw pokazać na boisku. Kto wyjdzie górą z tego starcia? Czy nowi zawodnicy dostarczą nowych wrażeń? Czy system VAR nie odbierze kolejnych bramek Cracovii? Odpowiedzi na te pytania już 31 lipca o 18:00.

Korona Kielce Remis Cracovia Kraków
fortuna thumb Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia KrakówZakład bez ryzyka 100zł 2.65 3.10 2.75
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Kraków600 zł bonus powitalny 2.25 3.30 3.10
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Ekstraklasa, Korona Kielce   Cracovia Kraków1000 zł bonus powitalny 2.25 3.25 3.10
Zarejestruj się w LV BET

Udostępnij