Ekstraklasa, Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze

lechia gdansk 570x285 Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrze

lechiagdansk Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrzevs Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrzegornikzabrze Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrze

Po emocjach związanych z eliminacjami do europejskich pucharów, które miały miejsce w środku tygodnia czas wrócić do polskiej ekstraklasy. Przed nami mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze. Gdańszczanie mają w swoich szeregach kilka zmartwień. Chodzi głównie o problemy kadrowe, o których przyznają sami sternicy klubu – trener Piotr Nowak oraz prezes Adam Mandziara. Na kontuzje kilku czołowych zawodników Lechia ma zareagować nowymi wzmocnieniami. Kiedy one nastąpią – nie wiadomo.

Czołowa drużyna poprzednich rozgrywek bardzo słabo zaczęła sezon. W przeciwieństwie do dzielnego beniaminka z Zabrza, który póki co jest w czubie tabeli i na koncie ma już wygraną z mistrzami Polski – Legią. W Górniku więc, jak nie trudno się domyśleć nastroje są zupełne inne. Maszyna z Gdańska musi jednak kiedyś ruszyć i wydaje nam się że mecz u siebie z beniaminkiem może być początkiem marszu w górę tabeli. Jeśli obstawiacie mecze u bukmacherów, zdecydowanie radzimy obstawić zwycięstwo gospodarzy. Dla bojących się zaryzykować pozostaje zakład 1X.

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Lechia Gdańsk Remis Górnik Zabrze
fortuna thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik ZabrzeZakład bez ryzyka 100zł 1.72 3.70 5.00
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrze600 zł bonus powitalny 1.65 3.65 5.00
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Ekstraklasa, Lechia Gdańsk   Górnik Zabrze1000 zł bonus powitalny 1.65 3.80 5.00
Zarejestruj się w LV BET

Udostępnij