Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Ekstraklasa, Termalica – Lech Poznań

Ekstraklasa, Termalica   Lech Poznań
fot. EAST NEWS
Ekstraklasa, Termalica   Lech Poznań Ekstraklasa, Termalica   Lech Poznań Ekstraklasa, Termalica   Lech Poznań

W weekend, w następnej kolejce LOTTO Ekstraklasy Bruk – Bet Termalica Nieciecza podejmie na swoim stadionie ekipę Lecha Poznań. Kolejorz zgodnie z oczekiwaniami jest w czubie tabeli. Popularne Słoniki zaś są na zupełnie drugim biegunie i zdobytych dotychczas tylko pięć oczek wskazują, że przed nimi sezon pełen zażartej walki o utrzymanie. Lechici z kolei po dość pechowej porażce w eliminacjach do Ligi Europy z Utrechtem odważnie zapowiada, że ma zamiar włączyć się do walki o zwycięstwo w lidze.

Biorąc pod uwagę słabą dyspozycję warszawskiej Legii, może to być rzeczywiście jeden z głównych faworytów do końcowego sukcesu. Termalica musi szukać punktów dosłownie z każdym, nawet najmocniejszym rywalem – tym bardziej, że gra u siebie. Kolejorz natomiast przyjechał tutaj po pewne zwycięstwo. Tak czy owak, piłkarze z Poznania muszą wyjść i odrobić pracę domową, gdyż Termalica swoich punktów za darmo na pewno nie odda.
[maxbutton id=”3″ ]

Ekstraklasa, Termalica – Lech Poznań
Oceń artykuł

Udostępnij