Bukmacher forBet

Bukmacher forBet


Nota: A+Licencja: PLStrona: www.forBet.plAplikacja mobile:ok icon Bukmacher forBetLive betting:ok icon Bukmacher forBet
forbet logo Bukmacher forBet

O forBet Zakłady Bukmacherskie

forBET to legalny polski bukmacher, który spełnił wszystkie wyśrubowane wymagania polskiego rządu i uzyskał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych. forBET oferuje osobom dorosłym zawarcie zakładu w internecie na zdarzenia sportowe lub społeczno-polityczne. forBET zakłady bukmacherskie założony został przez spółkę Casino Games sp. z o. o. i działa na polskim rynku od 2016 roku. Mimo, że jest to nowa firma bukmacherska na polskim rynku jej oferta zakładów sportowych nie odbiega od konkurencji. forBET zakłady bukmacherskie oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na najważniejsze wydarzenia sportowe. Ciekawostką jest to iż, bukmacher działa pod domeną iforbet.pl, nazwa forbet.pl jest już zajęta przez producenta kostki brukowej i prefabrykatów betonowych. To dość niefortunna zbieżność nazw, tym bardziej, że póki co beton rankuje w Google wyżej, niż bukmacher forBET jest sponsorem Plus Ligi, najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce oraz drużyn piłkarskich: Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, Motor Lublin i ŁKS Łódź. W sezonie 2017 forBET zakłady bukmacherskie sponsoruje żużlową drużynę Ekstraklasy Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa oraz Stal Rzeszów. forBet zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich bukmacherów, mianowicie fakt iż bierze on na siebie w całości 12% podatek. Nie można jednak tego nazwać tak wprost, więc po prostu doliczają oni do każdego wygranego zakładu bonus w wysokości 12% - w praktyce wychodzi więc na to samo. Głównym problemem podczas gry u bukmacherów z polską licencją był właśnie ten podatek przez co gra stawała się mało opłacalna.. forBet biorąc na siebie tą opłatę rewolucjonizuje w pewnym stopniu ten rynek.

forBet Bonus Powitalny, Kod Promocyjny 2017, Promocje

forBET zakłady bukmacherskie oferuje atrakcyjne promocje zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Bukmacher na swojej stronie internetowej przedstawia ofertę powitalną z prawdziwego zdarzenia jest to 50% bonus 600 PLN. Mimo wysokiej kwoty promocji 600 PLN bonus forBET jest mało atrakcyjny z uwagi na wysoki kurs wymagany przy obrocie. Kurs 3.00 jak na standardy najlepszych bonusów bukmacherskich jest wręcz zaporowy. Gdy dodamy do tego tylko 50% bonusu i przyznanie dopiero po pierwszym zakładzie to mamy po prostu słaby bonus. forBET organizuje również wiele promocji okolicznościowych, dostępnych dla stałych klientów.

Funkcjonalność serwisu forBet

Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:e-mail, czat, obsługa telefoniczna, można również zadzwonić do konsultanta.
Metody płatności:Depozytu i wypłaty z konta forBET możesz dokonać poprzez tradycyjny przelew bankowy. Dostępna jest też forma płatności DOTPAY, który działa na podobnych zasadach, jak Przelewy 24. Właściciele kart płatniczych będą zadowoleni, gdy zobaczą, że mogą wykorzystać je do dokonywania depozytów.
forbet screen2 Bukmacher forBet
Zarejestruj się w forBet

Oferta zakładów forBet

Po podatku jest to prawdopodobnie jedna z mocniejszych stron ten marki. Najczęściej obstawianą dyscypliną jest oczywiście piłka nożna, która z tygodnia na tydzień dostaje coraz więcej nowości. Większość nowych firm nie ma praktycznie nic więcej do zaoferowania, poza bardzo podstawowymi zakładami. Jednak szerokością swojej oferty to forBet dorównuje zagranicznym bukmacherom. Najbardziej popularna dyscyplina wśród graczy, czyli piłka nożna przy każdym zdarzeniu posiada około 90 różnych rynków dostępnych do typowania. Wiele zdarzeń dostępnych jest także w formule zakładów live. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka. Bukmacher oferuje 3 rodzaje kursów: dziesiętny, brytyjski i amerykański. Działa to na plus tego bukmachera i dla każdego gracza to jasny sygnał, że warto tu wchodzić w poszukiwaniu ciekawych zakładów. Fanów tenisa najbardziej ucieszy możliwość obstawiania ITF-ów . Niestety czasami zdarza się, że w mniej popularnych ligach czy dyscyplinach w ogóle nie mamy możliwości skorzystania z zakładów pobocznych. forBET próbuje zachęcić potencjalnych klientów zakładami specjalnymi, chociaż trzeba mieć świadomość, że część z nich zrobiona jest specjalnie w celach marketingowych. Jako jeden z nielicznych bukmacherów forBET oferuje obstawianie dużych turniejów pokerowych.

Strona forBet

Strona jest lekka i przyjemna. Przeglądarka nie ma problemu z jej szybkim ładowaniem. Strona iforbet.pl jest bardzo przejrzysta i łatwa w nawigacji. Z łatwością odnajdziemy na niej interesujące nas zakłady i inne informacje. Struktura nie odbiega w niczym od innych znanych bukmacherów. Na plus należy też zaliczyć wyraźne, kontrastujące ze sobą kolory, które świetnie oddzielają wizualnie poszczególne elementy strony.

forBet Mobilnie

W forBET mobile dostępne są wszystkie zakłady bez ograniczeń, zależy tylko od nas jak chcemy postawić - przedmeczowo, czy na żywo. Początkowo usługi forBET zakłady bukmacherskie na komórkę były dość słabe, lecz szybko ogarnęli temat i uruchomili śmigającą i w pełni sprawną wersję mobilną zakładów online. Interfejs nie jest innowacyjny, lecz dzięki temu łatwiej połapać się w nawigacji. Rozwijane menu pomaga wygodnie wybierać sporty i ligi, na które chcemy stawiać zakłady. Mamy wpływ również na widok, ogólny na wszystkie dyscypliny, mecze, które rozegrane zostaną dzisiaj bądź jutro albo wyświetlenie listy zakładów na żywo.

Wnioski forBet 5stars Bukmacher forBet

forBET zakłady bukmacherskie posiada licencję na prowadzenie działalności w Polsce co sprawia, że w ofercie zakładów pojawiają się dyscypliny sportowe popularne w naszym kraju, a raczej rzadko pojawiające się na innych stronach, jak choćby żużel. Z czystym sumieniem możemy przyznać iż bukmacher bardzo nam się podoba. Opinie na jego temat są bardzo pochlebne, więc można spodziewać się szybkiego wzrostu popularności. Zapowiada się zatem ostra konkurencja z największymi przedstawicielami rynku. Reasumując forBET oferuje najlepsze warunki spośród wszystkich firm zarejestrowanych w naszym kraju, jest to strona, którą z pewnością warto się zainteresować.


Udostępnij