Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Jak obstawiać mecze?

Jak obstawiać mecze?

W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić podstawy zakładów sportowych, które każdy powinien znać przed dokonaniem pierwszego zakładu u legalnego bukmachera na terenie naszego kraju. Wskazówki te pomogą Ci lepiej zrozumieć, na czym polega obstawianie meczy, a idąc dalej, w jaki sposób ugrać jak najwięcej. Zamieszczamy także kilka ważnych wskazówek i porad, które pomogą Ci w zdrowym starcie w świecie zakładów. Korzystanie z naszych porad dotyczących zakładów sportowych dla początkujących zapewni lepsze wyniki w obstawianiu meczy.

fortuna

Wybierz odpowiedniego bukmachera

Najważniejszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed rozpoczęciem przygody z zakładami sportowymi jest wybranie firmy, która oferuje zakłady bukmacherskie, w której to postawisz swoje pieniądze. Przypuszczam, że już większość z Was postawiła zakłady w pierwszym lepszym punkcie bukmacherskim lub w jakimś przypadkowym bukmacherze online, o którym usłyszeliście od znajomych. To nie jest najlepszy wybór z kilku powodów.

Po pierwsze, nie wszyscy bukmacherzy są tacy sami pod względem jakości kursów. Podczas gdy pewien bukmacher może mieć kurs 2.00 na Real, że pokona Barcę, prawdopodobnie istnieje inny, który zaoferuje ci kurs 2,2 lub 2,3 na ten sam wynik. Oznacza to, że ten bukmacher da ci 10-15% więcej za wygraną. A teraz pomnóż to przez stawkę, za jaką postawisz ten zakład u bukmachera, a zobaczysz, jak duża jest różnica w otrzymywanych przez Ciebie środkach. Wyobraź sobie teraz, że stawiasz zakład dziesięciokrotny – zakład z 10 selekcji lub meczów. Kiedy pomnożysz wszystkie kursy bukmacherskie z wyższymi kursami i porównasz je ze starym bukmacherem, uświadomisz sobie, że twój stary bukmacher ładnie z Ciebie „zdarł”. Przypomnę, że chodzi tutaj tylko o 0,1 lub 0,2 niższy kurs niż konkurencja. Przemyśl zatem dwa razy, u którego bukmachera obstawiasz mecze. Jak widzisz bukmacherka to szereg wzajemnie korelujących ze sobą istotnych czynników, które połączone w jedną całość mają pozwolić Tobie jak najlepiej wykorzystać zainwestowane środki.

Drugą ważną rzeczą w wyborze bukmachera jest to, jak szeroki lub duży jest zasięg sportu i rynków w ofercie. Jeśli jesteś fanem futbolu amerykańskiego z Tunezji i chcesz postawić na alternatywne punkty (spread) na NCAAF (liga koledżowa), prawdopodobnie nie będziesz mógł u przypadkowo wybranego bukmachera. Ale w przypadku legalnego bukmachera znanego z doskonałego zasięgu można to zrobić. Także, jeśli chcesz obstawić mecze na żywo.

Sts zakłady online w dużej części pokrywa pierwszą i drugą część z powyższego tekstu. Mają bowiem bardzo szeroką ofertę zakładów przedmeczowych większych i mniejszych lig, bardzo dużą ilość rynków oraz bogatą ofertę zakładów na żywo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w sts bukmacher opinie poznasz największą obecnie firmę działającą na polskim rynku.

W coraz większej liczbie legalnych bukmacherów, działających na terenie Polski jest wielu znanych z dużego wyboru kursów/selekcji i wielu innych znanych z jednych z lepszych kursów na świecie. Ale niestety nie ma bukmachera, który ma w pełni oba te założenia spełnia. Niektórzy mają lepsze kursy „na żywo”, inni zaś kursy przedmeczowe. Część ma świetne kursy w amerykańskim sporcie, ale złe kursy w tunezyjskiej 1. lidze itd. Kluczem jest znalezienie jednego lub kilku z nich, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby w obstawianiu meczy.
Kolejną rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest fakt, że WSZYSCY bukmacherzy kochają Cię, gdy tracisz pieniądze, a tylko niektórzy z nich nadal będą tolerować, jeśli wygrasz trochę pieniędzy obstawiając mecze u nich.

Rodzaje zakładów

typy zakladowIstnieje kilka typów zakładów, które możesz obstawiać na swoim kuponie. Podczas gdy większość z was trzyma się 10-15-zdarzeń na kuponie, (ja robiłem to jakieś 15-20 lat temu), lepiej obstawiać single lub zakłady kombinacyjne. Tutaj musisz zrozumieć, dlaczego i w jaki sposób bukmacherzy zarabiają, aby lepiej zrozumieć, jaki rodzaj zakładów najlepiej jest grać.

Wszystkie firmy oferujące zakłady bukmacherskie online (z wyjątkiem giełd zakładów) stosują marżę do każdego oferowanego przez siebie zakładu. Jeśli jest to rynek dwukierunkowy (dwudrogowy), jak” powyżej / poniżej 2,5 bramki”, z 50-50% szans na to, że będzie lub nie będzie 2.5 bramki (np. piłka nożna), kursy na 100% zwrot wyniosą w tym przypadku 2.00 na powyżej oraz 2.00 na poniżej. Oznacza to, że bukmacher nie zarobi pieniędzy z takiego kursu, ponieważ wszystkie pieniądze zostaną ostatecznie zwrócone graczom.

Co więc robią? Obstawiając mecz, oferują Ci kursy 1,85-1.85, które na dłuższą metę zapewniają, że uzyskują 8% z tych kursów. Ogólnie rzecz biorąc, bukmacherzy nie są całym złem tego świata, nie chcą, abyś stracił wszystkie swoje pieniądze. Zamiast tego są zadowoleni z 8% każdego zakładu w długim okresie czasu. Oznacza to, że możesz wygrać trochę pieniędzy niemniej nie jest łatwo obstawiać mecze i wygrać w dłuższej perspektywie.

Wracając do samych kursów. Kiedy bukmacherzy stosują swoją marżę do każdego wystawionego przez siebie kursu, a Ty umieszczasz 20 meczów na 1 kuponie, istnieje efekt skumulowany, zarówno dla Ciebie, jak i dla bukmacherów. Kiedy postawisz 5 złotych na 20 meczów na 1 kuponie, możesz mieć potencjalną wygraną w wysokości 10 000 złotych. Ale bukmacherzy zyskują na marży z tego kuponu, która jest znacznie wyższa niż na singlu, to jest 8 + 8 + 6 + 6 + 7 + 8 + 8 + 6 + 7 + 10% itd. Każdy obstawiony mecz dodawany, sumuje się do ich marży. To jest powód, dla którego nigdy nie wygrasz na dłuższą metę, grając za bardzo niskie stawki wiele meczy na 1 kuponie. Prawie za każdym razem co najmniej 1 z nich nie wygrywa, prawda? Może to zabrzmieć zniechęcająco, ale istnieje rozwiązanie, w jaki sposób znacząco poprawić swoją wygraną.

Wszystko czego potrzebujesz, aby wygrywać u bukmachera, to nie jakiś tam system, o którym dowiedziałeś się na facebooku, czy inny fałszywy sposób. Żaden z tych systemów nie działa w dłuższe perspektywie. Jeśli przynosiłby on zyski, natychmiast ludzie pracujący w branży zabroniliby go. Zaufaj nam, ludzie pracujący w tym środowisku mają bardzo dobre wykształcenie kierunkowe, a także są świetnymi analitykami z mnóstwem informacji, do których nigdy nie będziesz miał dostępu obstawiając mecze.

Aby wygrywać coraz częściej, musisz grać o wiele mniej meczów na swoim kuponie. Rozumiemy, że Twoja początkowa pula jest mała i chciałbyś od razu wygrać duże pieniądze, ale z pewnością nie jest to sposób na wygrywanie zakładów sportowych w dłuższej perspektywie. Jeśli nam nie wierzysz, przestań czytać ten artykuł i przekonaj się sam. Później wróć i kontynuuj czytanie tego, o czym mówimy.

Nie musisz stawiać pojedynczych zakładów po 400 złotych, chociaż byłoby to o wiele lepszy sposób na obstawianie meczy. Wystarczy, że postawisz 3-5 pojedynków na jednym kuponie, który Twoim zdaniem wygra, i po prostu obserwuj drastyczny wzrost wskaźnika wygranych / przegranych. Pamiętaj także, aby unikać wszelkiego rodzaju zakładów kombinowanych, ponieważ dadzą one taki sam wynik w dłuższej perspektywie, jak obstawianie 15-20-krotnych akumulatorów.

pzbuk

Rodzaje rynków

Nie podpowiemy Ci w tej części, jaki dokładnie jak obstawiać mecze. Poradzimy Ci jednak, na jakie rynki postawić Twój zakład. Wszystkie polskie firmy oferują bowiem główne rynki, o których wspomnimy w dalszej części, nawet te, które lata swojej świetności na rodzimym rynku mają już za sobą: milenium oferta

Jeśli chcesz zagrać na rynek ponad 2,5 gola + 1 (gospodarze wygrają), zastanów się dwa razy. Przede wszystkim jest to rzadki rynek brany pod uwagę przez bukmacherów, po drugie to rynek 6-drożny. To znaczy, że ma 6 różnych możliwych wyników. Obie te rzeczy oznaczają, że bukmacherzy dadzą ci znacznie niższe kursy na tym rynku. Sprawdź samemu – pomnóż w dowolnym meczu powyżej 2,5 i kurs na 1 (gospodarze wygrają) i porównaj z tym rynkiem, na którym kursy są połączone. Tego rodzaje zakładów znajdziesz ofercie najmłodszych firm: lvbet bukmacher opinie<, a także silnie zakorzenionych w polskich strukturach świata bukmacherskiego: etoto bukmacher opinie

Bukmacherzy również bardzo precyzyjnie określają swoje szanse, co oznacza, że rzadko dadzą ci szansę na wygraną na dłuższą metę. Na temat wspomnianego wcześniej rynku większość bukmacherów oferuje marżę na poziomie 116-120%, co oznacza, że na dłuższą metę zarabiają z tego do 20%. Stawiając na te kursy i będziesz świadkiem, jak Twoje pieniądze znikają w oczach. Z drugiej strony są rynki, które dają graczowi znacznie większy zwrot. Są to rynki 2-drogowe, takie jak powyżej / poniżej, handicap azjatycki, 2-way bet (moneyline) w koszykówce, tenisie, hokeju na lodzie itd. Te rynki mają zwykle kursy z 2-8% marżą, co daje znacznie więcej szans na wygraną.

Bukmacherzy są zwykle bardzo pewni swoich szans na tych rynkach i dają większą szansę wygranej. PAMIĘTAJ, jeśli grasz według tych zasad i czasami wygrywasz, bukmacherzy to zrozumieją i nie będą próbowali sprawić, abyś stracił wszystkie swoje pieniądze. Dając Ci wygrywać liczą, że zaczniesz przegrywać na dłuższą metę obstawiając mecze.

Zarządzanie pulą/budżetem

Nigdy nie stawiaj całej kwoty swojego budżetu na 1 kupon, nawet ponad 50% tego, co masz to zbyt wiele.

Zastanów się dwa razy nad tym, jaki chcesz mecz obstawić – nie graj sercem, ale mózgiem

Stawiając na mecze, których nie jesteście pewni stawiajcie mniejsze kwoty, na mecze, których jesteście pewni – bądźcie odważni i stawiajcie wyższe kwoty – to się nazywa zarządzanie pieniędzmi i to jest bardzo proste, lecz niektórzy ludzie lubią robić naukę z niczego.

Uwierz nam, że po wielu latach obstawiania zakładów i pracy w branży, jedynym systemem, który sprawi, że wygrasz pieniądze, jest wybranie większej liczby zwycięzców niż przegranych w czasie – to się nazywa value betting.

Bądź odpowiedzialny – zdyscyplinowany, jak tylko możesz. Nigdy nie graj zdenerwowany, aby pokryć swoje straty, nigdy nie ryzykuj więcej pieniędzy, niż możesz sobie pozwolić, nie stawiaj zakładów na ligi / mecze, o których nic nie wiesz, nie stosuj się do wskazówek bukmacherskich bez zastanowienia się dwa razy i nie graj gdy jesteś pijany.

Zbierz jak najwięcej informacji o firmie, w której chcesz rozpocząć zabawę w obstawianie meczy, poprzez przeglądanie stron tematycznych, na przykład (milenium bukmacher opinie), i postaw sobie cel swojej przygody w bukmacherce.

Po 1 kwietnia 2017 roku, i wprowadzeniu nowej Ustawy Hazardowej, legalnie na rynku polskim działało tylko siedem firm bukmacherskich:

TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

– Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

Wraz z upływającym czasem, Polscy użytkownicy mają więcej możliwości obstawiania meczy, ponieważ co kilka miesięcy pojawiają się kolejni „gracze” na rynku, uzyskując licencję do prowadzenia zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W samym tylko 2018 roku, licencje otrzymało czterech kolejnych bukmacherów:

– Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

– Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

– BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Tadeusza Kościuszki 29, 50-011 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

– BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) – zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Polecamy również:

Z tego dużego tortu, każdy chce jak najwięcej uszczypnąć dla siebie, toteż spodziewajmy się kolejnych licencji wydawanych przez Ministerstwo Finansów dla nowych firm.

Obserwuj naszą stronę, a otrzymasz informacje dotyczące firm m.in. etoto bukmacher opinie, totolotek bukmacher opinie, forbet bukmacher opinie oraz uzyskasz niezbędną wiedzę dotyczącą obstawiania meczy u polskich legalnych bukmacherów oferujących zakłady online, jak i posiadających swoje punkty naziemne.

Jak obstawiać mecze?
5 (100%) 2 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Zakłady sportowe Czym są zakłady sportowe? Zakłady sportowe to po prostu zakłady bukmacherskie postawione na dane wydarzenie sportowe. Aby zakład bukmacherski był waż...
Zakłady Bukmacherskie jak grać Zakłady bukmacherskie jak grać? Pytanie jak grać w zakładach bukmacherskich jest chyba tym najczęściej stawianym przez graczy pytaniem.No właśnie...
Sieć i godziny otwarcia punktów naziemnych bukmach...   Fortuna punkty naziemne Zakłady bukmacherskie Fortuna można zawierać nie tylko poprzez stronę efortuna.pl. Bukmacher ciągle rozwija swoja sie...
Zakłady bukmacherskie – jak zacząć? Na pewno każdy kibic sportowy oglądając mecz piłki nożnej, skoki narciarskie, czy inne dowolne wydarzenie sportowe, choć raz odniósł wrażenie, że zwyc...
Bukmacher PZBuk oferta Nowy bukmacher na polskim rynku. Przedstawiamy PZBuk Stało się. Długo wyczekiwany debiut nowego legalnego bukmachera w Polsce stał się faktem. PZBuk ...