Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

ABC TOTOMIX

totomix oferta 1
Z dnia na dzień przybywa bukmacherów sportowych. Możemy spotkać coraz więcej bonusów i promocji, które pozwolą na swobodne typowanie wyników meczów i innych wydarzeń sportowych. Zakłady bukmacherskie, to nic innego, jak rodzaj zakładów losowych, w których musimy przewidzieć wynik danego spotkania losowego. Każdy operator może zachęcać użytkowników w inny sposób i proponować nieco inne możliwości. W dalszej części przybliżymy działanie zakładu bukmacherskiego — Totolotek, a w szczególności niezwykle popularnego TOTOMIXA.

Kilka słów na początek…Toto mix

Warto podkreślić fakt, że Totolotek to najdłużej działający — legalny — operator bukmacherski w Polsce. Bukmacher aktywnie funkcjonuje już od ponad 20 lat i oferuje ponad 350 punktów stacjonarnych w całym kraju, w których przyjmowane są zakłady sportowe.

Jakie produkty oferuje spółka – m.in Totomix?

Toto-Mix (totomix) to główna propozycja bukmachera, która polega na typowaniu zakładów sportowy oraz społeczno-kulturalnych. W tym przypadku posiadamy różne opcje typowania wyników, a o wysokości wygranej decyduje dany kurs, który łatwo pozwala przewidzieć nasze profity.

Toto-Liga to totalizator piłkarski, który z pewnością stanowi popularną propozycję dla graczy zaawansowanych. Jest to zestaw aż 13 meczów piłkarskich, które proponują trzy podziały: Liga Polska, Liga Angielska oraz Ligi inne. Typujemy wówczas wszystkie 13 zakładów i określamy, która drużyna wygra mecz lub obstawiamy remis.

Toto-Gol to również totalizatory dedykowane tylko piłce nożnej, jednak różnią się ilością zestawów. Do wyboru mamy Z1 oraz Z2. W tym przypadku musimy wytypować konkretny wynik bramkowy 6 meczów.

Toto-Lotek pozwala na obstawianie wyścigów konnych organizowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Toto-Racing to stosunkowo nowa propozycja, którą oferuje bukmacher. Zakłady pozwalające obstawiać gonitwy psów, które możemy typować przez cały dzień.

Gdzie można obstawiać?

Wyżej wymienione propozycje możemy spotkać w ofertach stacjonarnych oraz od 2013 roku również w sieci. Ze względu na rozwój sieci internetowych, coraz więcej graczy woli typować wyniki online, do których stale mamy dostęp.

Jak grać w totomix?

Warto podkreślić, że systemy w zakładach Toto-Mix umożliwiają typowanie z wariantem popełnienia błędów i co równie istotne,nie tracąc przy tym prawa do pełnej wygranej.

Do dyspozycji graczy jest aż 66 systemów podstawowych oraz możliwość skomponowania własnych systemów za pomocą łączenia kilku systemów na jednym kuponie.

Należy pamiętać również o tym, że każdy system posiada określoną ilość kombinacji.

Blankiet systemowy jest podobny do tradycyjnego. Poniżej krótki opis, poszczególnych pozycji z kuponów:

A – Stawka
B – Typowanie
C – Rodzaj Systemu
D – Przypisanie zdarzeń do systemu/ów
E – Pole bloków zdarzeń
F – Kontynuacja
G – Korekta

Mamy do wyboru: systemy podstawowe, wielosystemowe oraz blokowe.

 

Pozostałe ciekawe artykuły:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Totolotek – totolotek wikipedia
http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet
totomix wyniki
totomix.pl oferta
totomix e kupon

ABC TOTOMIX
Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Nowy bonus w Totolotku, 1111 zł + 25 zł freebet Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1111 zł ! (tylko z naszym kode...
Sieć i godziny otwarcia punktów naziemnych bukmach... Fortuna punkty naziemne Zakłady bukmacherskie Fortuna można zawierać nie tylko poprzez stronę efortuna.pl. Bukmacher ciągle rozwija swoja sieć punktó...
Fortuna. Sponsoring sportu kluczem do świadomości ... Fortuna a sponsoring Fortuna to nie tylko zakłady bukmacherskie. Ten legalnie działający w Polsce bukmacher stawia na promocje swojej oferty poprzez ...
Totolotek vs STS, porównanie bukmacherów STS vs Totolotek Wybranie bukmachera u którego chcemy grać nie jest sprawą oczywistą. Każdy bukmacher ma swoje plusy, ma również też wady. Różnice ...
Zakłady Bukmacherskie – raport Gemius czerwi... Bukmacherzy liderzy polskiego rynku zakładów bukmacherskich czerwiec 2018 Najlepsi legalni bukmacherzy pod względem udziału rynkowego badanie Gemiu...