Celem serwisu jest przedstawienie rzeczowych informacji, którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy w Polsce. Bazujemy na informacjach udostępnianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Dzięki wiarygodnym informacjom polskiego Ministerstwa Finansów bardzo łatwo ustalić, który bukmacher to legalny bukmacher w Polsce. Każdy użytkownik naszego serwisu już po 3 minutach lektury serwisu będzie miał jasność, które zakłady bukmacherskie są legalne. Dowiesz się także, którzy bukmacherzy są nielegalni w naszym kraju i dlaczego.

Przekażemy Ci wiedzę jak błyskawicznie rozpoznać nielegalnego bukmachera. O tym czy warto grać w zakładach bukmacherskich każdy musi zdecydować sam. Nasz serwis przekaże Ci aktualne informacje, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Użytkownicy zainteresowani tematyką zakładów bukmacherskich znajdą dużo więcej szczegółów na temat aktualnie obowiązujących aktów prawnych, ich interpretacji oraz aktualności na temat polskiego rynku bukmacherskiego.

Liga Europy, Lech Poznań – FC Utrecht

Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht
fot. EAST NEWS
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht

Już w ten czwartek 3 sierpnia kolejne ważne spotkanie III rundy eliminacji Ligi Europy. Po zadowalającym obydwie drużyny remisie w Holandii, Lech Poznań podejmie FC Utrecht na INEA Stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Nenad Bjelica nie ma wątpliwości – piłkarze Kolejorza są doskonale przygotowani do rewanżu, co zresztą okazują na każdym kroku. Po „dobrym” remisie z Utrechtem Poznaniacy rozbili w trzeciej kolejce Lotto Ekstraklasy Piasta Gliwice aż 5:1. Dla porównania – liga holenderska wystartuje dopiero 10 sierpnia. Lech w zanadrzu trzyma zatem wiele atutów: własne boisko, rytm meczowy i dobry wynik.

Do pełni szczęścia brakuje tylko pełnej dyspozycji Darko Jevticia. Graczy Erika ten Haga czeka więc trudna przeprawa, w Holandii wierzą jednak w powtórkę z II rundy eliminacji LE (0:0 i 3:1 z Vallettą). Bukmacherzy nie mają wątpliwości – choć pierwsze spotkanie nie rozstrzygnęło dwumeczu na korzyść żadnej ze stron, faworytem tym razem jest polski zespół. Wystarczy to tylko potwierdzić w czwartek 3 sierpnia o 20:15.

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Lech Poznań Remis FC Utrecht
Liga Europy, Lech Poznań   FC UtrechtZakład bez ryzyka 100zł 1.90 3.38 4.15
Zarejestruj się w Fortuna
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht600 zł bonus powitalny 1.85 3.35 4.05
Zarejestruj się w forBET
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht1000 zł bonus powitalny 1.98 3.50 3.90
Zarejestruj się w LV BET
Liga Europy, Lech Poznań – FC Utrecht
Oceń artykuł

Udostępnij