Celem serwisu jest przedstawienie rzeczowych informacji, którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy w Polsce. Bazujemy na informacjach udostępnianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Dzięki wiarygodnym informacjom polskiego Ministerstwa Finansów bardzo łatwo ustalić, który bukmacher to legalny bukmacher w Polsce. Każdy użytkownik naszego serwisu już po 3 minutach lektury serwisu będzie miał jasność, które zakłady bukmacherskie są legalne. Dowiesz się także, którzy bukmacherzy są nielegalni w naszym kraju i dlaczego.

Przekażemy Ci wiedzę jak błyskawicznie rozpoznać nielegalnego bukmachera. O tym czy warto grać w zakładach bukmacherskich każdy musi zdecydować sam. Nasz serwis przekaże Ci aktualne informacje, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Użytkownicy zainteresowani tematyką zakładów bukmacherskich znajdą dużo więcej szczegółów na temat aktualnie obowiązujących aktów prawnych, ich interpretacji oraz aktualności na temat polskiego rynku bukmacherskiego.

Liga Europy, Lech Poznań – FC Utrecht

Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht
fot. EAST NEWS
W III rundzie eliminacji Ligi Europy Lech Poznań zagra z FC Utrecht. Czwarty zespół ligi holenderskiej uchodzi za faworyta dwumeczu, choć i on nie bez problemów przebrnął przez II rundę. Po remisie 0:0 z maltańską Valettą nastąpiło zwycięstwo 3:1 dające przepustkę do meczu z Kolejorzem. Jeśli piłkarze Nenada Bjelicy zagrają na takim poziomie jak w rewanżu z norweskim Haugesund, nie muszą się obawiać o wynik. Jedynym problemem zespołu z Wielkopolski może być jedynie absencja Darko Jevticia. Szwajcarski piłkarz z serbskim rodowodem doznał w rewanżu II rundy poważnej kontuzji, która może wykluczyć go z gry nawet na trzy tygodnie. Szwajcar wyraźnie błyszczał w spotkaniach eliminacji Ligi Europy, dlatego Bjelicy może być trudno stworzyć optymalny skład bez jego nazwiska. Kto wyjdzie górą z pierwszego starcia? Osłabiony Lech czy Utrecht, w którego dorobku m.in. porażka z zespołem z Luksemburga? Odpowiedź na to pytanie już w czwartek 27 lipca o 19:00.

FC Utrecht Remis Lech Poznań
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht 1.80 3.44 4.35
Zarejestruj się w Fortuna
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht 2.00 3.25 3.70
Zarejestruj się w forBET
Liga Europy, Lech Poznań   FC Utrecht 2.06 3.40 3.70
Zarejestruj się w LV BET
Liga Europy, Lech Poznań – FC Utrecht
Oceń artykuł

Udostępnij