Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Mecze na żywo Tenis

Tenis – Janowicz czy Radwańska – kto większym pewniakiem?

 

Fani tenisa z niecierpliwością wyczekują nowych rozgrywek naszych największych gwiazd: Jerzego Janowicz i Agnieszki Radwańskiej. Obydwoje mają za sobą bardzo trudny okres, serie wzlotów i upadków, nie najlepszy czas na grę. Lvbet legalny bukmacher przewiduje jednak, że rok 2018 będzie ich rokiem. Dlaczego? O tym poniżej.

 

W listopadzie 2017 roku Jerzy Janowicz przeszedł okulistyczny zabieg, który miał zwalczyć u niego astygmatyzm oczu, dzięki temu tenisista będzie mógł już na stałe zrezygnować z soczewek kontaktowych. Nasz zawodnik jest także po świeżej operacji kolana. W rankingu ATP zajmuje aktualnie 123. miejsce, które na pewno w żaden sposób go nie satysfakcjonuje. Ostatnie miesiące nie były dla niego łaskawe, borykał się z wieloma kontuzjami, spędził długie godziny w szpitalach i na rehabilitacji. Teraz chce wrócić ze zdwojoną siłą i zawojować Australian Open w 2018 roku. Ogólne lvbet opinie na temat tego powrotu są zgodne, co do tego, że Janowicza czeka trudny powrót na szczyt.

 

Pełna nadziei na kolejny rok jest także Agnieszka Radwańska. Sama zawodniczka przyznaje, że ten rok był zdecydowanie jednym z gorszych sezonów w jej karierze. Dużo nieoczekiwanych porażek nie wpłynęło dobrze na motywację Radwańskiej. Według niezależnych ekspertów lvbet Radwańska musi naprawdę przyłożyć się do nowego sezonu, żeby wrócić do formy. Będzie jej może odrobinę łatwiej niż Janowiczowi, który ma do pokonania ograniczenia zdrowotne po zabiegach i operacjach. Polskie gwiazdy tenisa nie mają jednak łatwego życia, bo fani i bukmacherzy pokładają w nich duże nadzieje, a trudno grać ze świadomością presji.

Oceń artykuł