Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?

kursy bukmacherskie 730x285 Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?Praktycznie każdy bukmacher posiada w swojej ofercie specjalny bonus, który jest przeznaczony dla nowych graczy. Bonus powitalny może być realizowany na kilka sposobów, dlatego ludzie rejestrujący konto w serwisie powinni dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Na co należy zwrócić uwagę, aby nie stracić szansy na skorzystanie z bonusu?

Aby otrzymać bonus powitalny, gracz musi zadbać o ukończenie procedury weryfikacji konta, a następnie wpłacić pierwszy depozyt. Przed wpłaceniem pieniędzy warto jednak bardzo wnikliwie przeczytać regulamin przyznawania bonusu, ponieważ to właśnie wysokość depozytu może zadecydować o kwocie otrzymanej gratyfikacji. Bukmacherzy przyznają bonus w dwojaki sposób. Pierwszym rozwiązaniem jest dodatkowe doładowanie konta gracza i umożliwienie mu obstawianie meczów za bonusowe środki. Firma przelewa na konto określoną kwotę (na podstawie wysokości wpłaconego depozytu), a zadaniem gracza jest obrócenie otrzymanych środków. Bonusy powitalne najczęściej należy obrócić dwukrotnie, trzykrotnie lub czterokrotnie. Przykładowo, jeżeli gracz otrzyma 500 złotych bonusu, wypłata pieniędzy będzie możliwa po zagraniu kuponów o łącznej stawce 1500 złotych (w przypadku wymogu dokonania trzykrotnego obrotu). Co ważne, bukmacherzy zaliczają obrócenie bonusu tylko w sytuacji, gdy gracz zawrze zakład przy użyciu otrzymanych środków bonusowych. Taka informacja jest bardzo istotna, ponieważ typy bukmacherskie zagrane za pieniądze z depozytu nie są zaliczane do obrotu.

Drugim sposobem jest tak zwany cashback. Oznacza to tyle, że bukmacher umożliwia klientowi obstawienie dowolnego kuponu o określonej stawce maksymalnej. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzymuje zwrot postawionych środków. Taka promocja ma z reguły charakter jednorazowy i często jest organizowana przy okazji bardzo popularnych wydarzeń (np. spotkania Ligi Mistrzów). Bukmacherzy publikują wówczas specjalne typy na dziś, które są objęte ofertą cashback.

Bonusy bukmacherskie są powszechną praktyką, ale gracz powinien zachować czujność. Często bowiem okazuje się, że bonus jest aktywny jedynie przez określony czas, a przekroczenie wyznaczonego terminu skutkuje przepadkiem środków. Ponadto bardzo powszechnym problemem jest sytuacja, w której bukmacher odmawia przyznania bonusu, gdyż kilku użytkowników zarejestrowało konta przy użyciu jednego adresu IP, co ma miejsce w przypadku wspólnego łącza internetowego. Dlatego obowiązkiem każdego gracza jest przeanalizowanie treści regulaminu, co pozwoli uniknąć nieprzyjemności związanych z bonusem powitalnym.

Na co zwrócić uwagę przy promocji bukmacherskiej dla nowych graczy ?
Oceń artykuł

Udostępnij