Premier League, Arsenal – Leicester

arsenal2 570x285 Premier League, Arsenal   Leicester
foto: skysports.com
arsenal Premier League, Arsenal   Leicestervs Premier League, Arsenal   Leicesterleicester Premier League, Arsenal   Leicester

Już niedługo cała piłkarska Europa wznowi swoje rozgrywki. Co tydzień swoje zmagania rozpoczynają poszczególne kraje. W tym tygodniu na dobre startuje Premier League. Na sam początek Arsenal podejmować będzie na swoim stadionie byłych mistrzów Anglii – Leicester. Leicester rzutem na taśmę utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po drużynie, która oczarowała i zaskoczyła cały świat nie ma już śladu. Również i w tegorocznej kampanii, fachowcy nie dają popularnym „Lisom” szans na jakieś wielkie sukcesy. Środek tabeli to wszystko, na co mogą liczyć. Arsenal natomiast dobrze zaczął sezon.

Wygrywając angielską Community Shield tylko potwierdził swoje aspiracje do gry o najwyższe cele. Lato upłynęło pod znakiem spekulacji na temat Arsene’a Wengera. Wiele gazet rozpisuje się, że to może być ostatni sezon, w którym poprowadzi on Kanonierów. Niezależnie od tego, Arsenal jest jednym z faworytów do wygrania ligi. W tym meczu powinni pewnie zainkasować pierwsze 3 punkty do tabeli Premier League.

Arsenal Londyn Remis Leicester
fortuna thumb Premier League, Arsenal   LeicesterZakład bez ryzyka 100zł 1.51 4.45 6.50
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Premier League, Arsenal   Leicester600 zł bonus powitalny 1.45 4.20 6.75
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Premier League, Arsenal   Leicester1000 zł bonus powitalny 1.51 4.45 6.20
Zarejestruj się w LV BET

Udostępnij