Premier League, Liverpool – Arsenal, typy bukmacherskie

Liverpool 1140x285 Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskie
foto: Reuters
liverpool Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskievs Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskiearsenal Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskie

Starcie czwartego w minionym sezonie Premier League Liverpoolu z piątym Arsenalem to hit, na który zdecydowanie warto czekać. Cele Jürgena Kloppa oraz Arsène’a Wengera na obecny sezon są identyczne – odebrać prym Chelsea oraz zwyciężyć w europejskich pucharach. Do tego jednak trzeba zwycięstw. Ostatnie wyniki piłka nożna Liverpoolu oraz Arsenalu? Odpowiednio zwycięstwo i remis oraz zwycięstwo i porażka – a lider Premier League z Manchesteru się oddala. Jeśli chodzi o typy bukmacherskie, typy na dziś wskazują delikatnie na wygraną Liverpoolu.

Każdy legalny bukmacher powie jednak, że obstawianie meczy to jedna wielka niewiadoma, stąd też niewykluczone jest zwycięstwo Arsenalu – różnica w kursach nie jest zbyt wielka, dlatego naprawdę każdy wariant jest możliwy, z kanonadą i zwycięstwem w ostatnich sekundach włącznie. Czy w takim razie trzy punkty na Anfield uratuje Liverpool? A może z kolejnymi punktami wyjadą Kanonierzy, już bez Wojciecha Szczęsnego w składzie? Początek meczu Liverpoolu z Arsenalem już w niedzielę 27 sierpnia o 17:00.

LiverpoolRemisArsenal
fortuna thumb Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskieZakład bez ryzyka 100zł2.153.603.35
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskie600 zł bonus powitalny2.103.503.15
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Premier League, Liverpool   Arsenal, typy bukmacherskie1000 zł bonus powitalny2.163.553.30
Zarejestruj się w LV BET
Premier League, Liverpool – Arsenal, typy bukmacherskie
Oceń artykuł

Udostępnij