Premier League, Newcastle – West Ham, typy bukmacherskie

newcastle 1140x285 Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie
foto: NewcastleUnited
newcastle Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskievs Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskiewestham Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie

Już w sobotę 26 sierpnia mecz dwóch drużyn, które zawodzą najmocniej w obecnym sezonie Premier League. Newcastle United F.C. podejmie u siebie West Ham United F.C. Zarówno powracający do najwyższej klasy rozgrywkowej zespół Rafaela Beniteza, jak i drużyna Slavena Bilicia póki co zawodzą na całej linii. Po dwie porażki – takie wyniki piłka nożna widuje często, nie są jednak one pozytywnym prognostykiem. Typy na dziś wskazują delikatnie na wygraną gospodarzy. Każdy legalny bukmacher zdecydowanie nie wskazuje na wygraną West Hamu – typy bukmacherskie zakładają w pierwszej kolejności zwycięstwo Newcastle United albo remis.

West Ham nie powinien jednak załamywać głowy – wzbogacony o Joe Harta, Chicharito oraz Pablo Zabaletę może jeszcze porządnie namieszać w tym sezonie Premier League. Czy tak się stanie? Dla każdego, komu obstawianie meczy nie jest obce, jest to bardziej niż pewne. Może więc warto przewrotnie postawić na niedoceniany przez bukmacherów zespół? Newcastle United – West Ham United już 26 sierpnia o 16:00.

NewcastleRemisWest Ham
fortuna thumb Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskieZakład bez ryzyka 100zł2.303.353.05
Zarejestruj się w Fortuna
forbet thumb Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie600 zł bonus powitalny2.303.253.00
Zarejestruj się w forBET
lvbet thumb Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie1000 zł bonus powitalny2.303.253.15
Zarejestruj się w LV BET

Udostępnij