Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

STS Oferta

STS Zakłady Bukmacherskie – recenzja

sts logo

NotaA+
LicencjaPL
Stronasts.pl
Mobile / LIVETAK / TAK
BONUS500 PLN
Kod promocyjnyN/A

Podstawowe informacje o STS Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

STS to największy organizator zakładów sportowych w Polsce. Należy do pionierów branży typowania wyników w naszym kraju. Założył go w 1997 r. Zbigniew Juroszek.
Od kilku lat kieruje nim jego syn Mateusz. Ten już jako nastolatek przygotowywał się do przejęcia sterów, odbywając letnie praktyki w punktach stacjonarnych firmy swojego ojca.
Historia STS-u jest dość burzliwa. Juroszek senior, szukając kapitału niezbędnego do rozwoju biznesu, sprzedał część udziałów podmiotowi zagranicznemu. Nie mógł jednak dogadać się ze wspólnikami. Konflikt doprowadził do wyłączenia oprogramowania do przyjmowania typów online.

Sytuację uratowali nowi partnerzy z Czech. Ostatecznie rodzinie Juroszków udało się – poprzez wykup udziałów za 1 mln zł – odzyskać całkowitą kontrolę nad firmą.
Dziś Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., która działa w oparciu o koncesję nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/1, jest największym bukmacherem w Polsce pod względem przychodów i wielkości sieci. Na koniec 2017 r. kontrolowała 48 proc. legalnego rynku typowania wyników w internecie i zarządzała 430 punktami naziemnymi w całym kraju. Zatrudniała ok. 1400 pracowników.

Spółka rodem z Katowic znana jest też z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które chwalą sobie miłośnicy obstawiania wyników. Bukmacher umożliwia typowanie wyników nie tylko przez swoją stronę internetową, ale też w aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem i iOS-em.
STS stworzył własny system wypłat. Zarejestrowanym użytkownikom pozwala na darmowe oglądanie transmisji wydarzeń sportowych, z których część nie jest dostępna w tradycyjnych kanałach telewizyjnych. Co miesiąc STS TV pokazuje ok. dwóch tysięcy imprez. To najszersza oferta streamingu wydarzeń sportowych spośród koncesjonowanych operatorów zakładów.

 

Bukmacher STS – bonus powitalny

Nowi klienci STS mogą liczyć na bonus powitalny. Jego wartość maksymalna wynosi 500 zł. By go otrzymać, należy w trakcie rejestracji (w internecie albo punkcie naziemnym) zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
Premia polega na podwojeniu wartości pierwszego zasilenia konta gracza. Środki dopisywane są automatycznie do konta bonusowego. Oznacza to, że nie można ich wypłacić od razu po przyznaniu.

By móc to zrobić, należy wykonać nimi trzy obroty. Obstawione kupony muszą mieć łączny kurs minimalny na poziomie 1,91 (to jeden z niższych pułapów w branży). Typ zakładu nie ma znaczenia. Uwzględniane są zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane, przedmeczowe oraz na żywo.
Uwaga! Do obrotu nie są liczone zakłady:

 • specjalne Hit Dnia,
 • typu Maxikombi,
 • wypłacone przy użyciu usługi cash-out.

Trzykrotny obrót sprawi, że pieniądze zostaną przeniesione z konta bonusowego na konto depozytowe, z którego użytkownik może zlecić transfer na swój rachunek bankowy.
Warto wspomnieć, że w panelu gracza, w zakładce Moje konto, znajduje się bardzo przydatny licznik. Pokazuje on kwotę, jaką należy jeszcze postawić, by spełnić bonusowy wymóg i móc przenieść środki na konto depozytowe.


sts2
Zobacz więcej na Fortuna

Oferta zakładów bukmacherskich STS

Oferta zakładów w STS jest bardzo szeroka. Pod tym względem największy z legalnych polskich bukmacherów nie ma się czego wstydzić nawet w porównaniu z europejskimi konkurentami.
Gracz może obstawiać wydarzenia z 28 dyscyplin. Oczywiście najwięcej z nich dotyczy piłki nożnej. Jednak nie są to tylko najpopularniejsze i najbardziej znane rozgrywki typu Ekstraklasa, Bundesliga czy Premier League. STS umożliwia także typowanie wyników meczów z niższych klas rozgrywkowych, np. IV ligi polskiej. W jego ofercie znajdują się też całkiem egzotyczne rozgrywki jak liga kenijska, uzbecka, a nawet – farerska (liga Wysp Owczych).

Poza topowymi dyscyplinami jak tenis, koszykówka, piłka nożna w STS-ie można typować wyniki dość niszowych nad Wisłą form rywalizacji. Chodzi np. o dart, szachy czy futbol australijski.
Oprócz imprez sportowych operator przyjmuje również zakłady na wydarzenia społeczne. Są to nie tylko wybory parlamentarne czy prezydenckie, ale także rozstrzygnięcia istotnych dla danego kraju problemów.
Bukmacher STS ma w ofercie sporty wirtualne. W tym przypadku rywalizuje się z komputerem.
Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy sportów elektronicznych. W STS-ie mogą obstawiać wyniki teamów i klanów rywalizujących w popularnych grach komputerowych, np. Counter Strike’a, League of Legends, StarCrafta.

Oferta zakładów wzajemnych STS-u jest nie tylko szeroka, ale też głęboka. Dlatego powinni się nią zainteresować bardziej profesjonalni typerzy, którzy szukają rozrywki na wyższym poziomie. Bukmacher proponuje bowiem bardzo wiele specjalistycznych podtypów zakładów. Dotyczą one np. liczby punktów konkretnego zawodnika, liczby spalonych, rzutów różnych konkretnej drużyny w danym meczu.

W sumie użytkownik może każdego dnia wybierać spośród 20 tys. zakładów, które obstawi pojedynczo,  w systemie akumulowanym albo kombinacyjnym. W weekendy tych wydarzeń jest jeszcze więcej. Każda osoba zainteresowana obstawianiem wyników znajdzie w STS-ie coś dla siebie.
Ci, którzy grają tylko naziemnie, mogą sprawdzić status kuponu w internecie. Posłuży im do tego numer identyfikacyjny dowodu opłacenia zakładu.

Metody wpłat w STS

Depozyt w STS Zakładach Bukmacherskich można opłacić na wiele sposobów:

 1. Szybkim przelewem (operatorzy to PayU, Dotpay, Tpay)
 2. Kartą płatniczą
 3. Blikiem
 4. Elektroniczną portmonetką (Skrill, Neteller – STS to jedyny z legalnych operatorów, który honoruje tę metodę)
 5. Kartą przedpłaconą Paysafecard
 6. Gotówką lub kartą w punkcie stacjonarnym

Wszystkie metody wpłat są wolne od prowizji ze strony organizatora zakładów. Takowe mogą jednak pobierać instytucje finansowe, np. wydawcy kart kredytowych.

Odbiór wygranych i wypłaty w STS

Zwycięskie kupony obstawione w punkcie naziemnym można zrealizować w ten sam sposób
Wygrane z kuponów wytypowanych online przelewane są na konto gracza. Stamtąd można je podjąć na dwa sposoby:

 • przelewem tradycyjnym na swoje konto bankowe (1-2 dni robocze),
 • przelewem ekspresowym w systemie STSpay (15 minut, ale tylko na rachunki w 10 bankach)


sts3
Zobacz więcej na Fortuna

Bonusy lojalnościowe STS

Na specjalne traktowanie mogą liczyć nie tylko nowi użytkownicy. STS docenia także dotychczasowych klientów, nagradzając bonusami ich lojalność.
W każdy poniedziałek 300 najaktywniejszych typerów otrzymuje od 20 do 100 zł. By zdobyć premię, trzeba w tygodniu poprzedzającym przyznanie nagród wykonać odpowiednio wysoki obrót na swoim koncie depozytowym (liczy się suma stawek).
Warunkiem wypłaty bonusu z oferty “Polubisz poniedziałek” jest wykonanie nim trzykrotnego obrotu po kursie nie niższym niż 1,91 w ciągu 120 dni od momentu zasilenia konta bonusowego.
Drugi stały bonus lojalnościowy można zgarnąć za każdą skuteczną rekomendację (zaproszenie wysyła się z panelu użytkownika). Stanie się tak, gdy:

 • polecony w ciągu 14 dni skorzysta z otrzymanego zaproszenia,
 • polecony w ciągu 30 dni od rejestracji wpłaci na swoje konto gracza min. 50 zł i wykona obrót w wysokości min. 150 zł na kuponach z kursem minimalnym 1,50.

Premia w ramach promocji “Zaproś kumpla” wynosi 50 zł. W tym przypadku limity nie obowiązują. Oznacza to, że im więcej znajomych namówi się do grania w STS-ie, tym więcej środków się otrzyma.
Nagroda zasila konto bonusowe. By ją stamtąd wypłacić, należy wykonać nią trzykrotny obrót z kursem całkowitym min. 1,91.
Okazjonalnie największy w Polsce operator zakładów sportowych organizuje też inne promocje dla stałych klientów. Przykładowo w sierpniu 2018 r. zwraca połowę stawki pierwszych trzech przegranych kuponów dotyczących wyłącznie sportów wirtualnych. Maksymalny zwrot wynosi 30 zł tygodniowo.

 

Sponsoring STS

STS wspiera finansowo wiele drużyn i wydarzeń sportowych. Najhojniej łoży na piłkarską reprezentację Polski i Jagiellonię Białystok. W mniejszym wymiarze sponsoruje także osiem innych klubów i imprez, w tym  Vive Kielce (piłka ręczna), Asseco Resovię (siatkówka) organizację KSW (mieszane sztuki walki), drużyny e-sportowe.
Z inicjatywy bukmachera powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga wybranym przez klientów sportowcom i drużynom.

 

legalni bukmacherzy
legalny bukmacher
fortuna oferta i opinie
fortuna bukmacher
forbet oferta i opinie
totolotek oferta i opinie
lvbet oferta i opinie
efortuna oferta i opinie
zakłady bukmacherskie efortuna
efortuna oferta i opinie

4.5 (90%) 4 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

STS podpisuje umowę z Izu Ugonohem Lider polskiego rynku bukmacherskiego firma STS podpisała umowę sponsorską z popularnym Izu Ugonohem. Urodzony w Szczecinie Izu to mistrz Europy i...
Bukmacher STS z planami podboju Afryki oraz akwizy... Licencjonowany w Polsce bukmacher STS z ambitnymi planami podboju innych krajów Lider polskiego rynku bukmacherskiego firma STS poinformowała  o swoi...
Jak wygląda szybka wypłata w STS Co to jest STSPay? STS wie jak ważne jest aby gracze, którzy chcą wypłacić pieniądze na swoje konto otrzymali przelew jak najszybciej jak to możliw...
Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przy... Bonus powitalny lub bonus na start. Ta sama nazwa najważniejszej promocji dla każdego legalnego bukmachera w Polsce. Nie ma firmy bukmacherskiej, któr...
Totolotek zakłady piłkarskie Oferta Nota: A+ Licencja: PL Strona: www.totolotek.pl Aplikacja mobile: Live betting:Totolotek Zakłady Bukmacherskie Ofer...