Celem serwisu jest przedstawienie rzeczowych informacji, którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy w Polsce. Bazujemy na informacjach udostępnianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Dzięki wiarygodnym informacjom polskiego Ministerstwa Finansów bardzo łatwo ustalić, który bukmacher to legalny bukmacher w Polsce. Każdy użytkownik naszego serwisu już po 3 minutach lektury serwisu będzie miał jasność, które zakłady bukmacherskie są legalne. Dowiesz się także, którzy bukmacherzy są nielegalni w naszym kraju i dlaczego.

Przekażemy Ci wiedzę jak błyskawicznie rozpoznać nielegalnego bukmachera. O tym czy warto grać w zakładach bukmacherskich każdy musi zdecydować sam. Nasz serwis przekaże Ci aktualne informacje, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Użytkownicy zainteresowani tematyką zakładów bukmacherskich znajdą dużo więcej szczegółów na temat aktualnie obowiązujących aktów prawnych, ich interpretacji oraz aktualności na temat polskiego rynku bukmacherskiego.

Superpuchar Francji, PSG – AS Monaco

Superpuchar Francji, PSG   AS Monaco
FOTO PAP
Superpuchar Francji, PSG   AS Monaco Superpuchar Francji, PSG   AS Monaco Superpuchar Francji, PSG   AS Monaco

Typ na mecz u legalnych bukmacherów

 

Już dzisiaj na Stade de Tanger będziemy świadkami inauguracji sezonu piłkarskiego we Francji. Na sam początek starcie gigantów o Superpuchar Francji pomiędzy Monaco a PSG. Klub z małego księstwa z Kamilem Glikiem w składzie ma za sobą udany sezon. Walczył o zwycięstwo w Champions League i zdobył mistrzostwo Francji. PSG natomiast, zasilane petrodolarami zupełnie zawiodło. Na krajowym podwórku oddali pole do manewru Monaco, zaś w Lidze Mistrzów odpadli po dramatycznym meczu z Barceloną. Wiele ruchów transferowych, w tym naszego Grzegorza Krychowiaka okazało się totalnymi niewypałami. Pracę stracił dyrektor sportowy i kilku członków sztabu szkoleniowego. Na pocieszenie został im Puchar Francji. Poprzedni sezon odszedł w niepamięć, a teraz paryżanie odgrażają się, że ten rok w końcu będzie należeć do nich. Superpuchar nie jest jakimś szczególnie ważnym trofeum, ale zagranie dobrego meczu może dać pozytywny impuls przed inauguracją ligi.

Zarejestruj się w forBet i odbierz bonus 600 zł
Superpuchar Francji, PSG – AS Monaco
Oceń artykuł

Udostępnij