Tarcza Wspólnoty, Arsenal – Chelsea

arsenal 570x285 Tarcza Wspólnoty, Arsenal   Chelsea
foto skysports.com
arsenal Tarcza Wspólnoty, Arsenal   Chelseavs Tarcza Wspólnoty, Arsenal   Chelseachelsea Tarcza Wspólnoty, Arsenal   Chelsea

Już jutro rozpoczyna się inauguracja sezonu piłkarskiego w Anglii! Zgodnie z tradycją, pierwszy mecz zostanie rozegrany pomiędzy mistrzem Anglii, a zdobywcą Pucharu Anglii. Arsenal i Chelsea zagrają o Community Shield, czyli Tarczę Wspólnoty. Jeśli chodzi o przerwę letnią, to transfery upłynęły na Wyspach spokojnie. Oczywiście, obie drużyny rozbijały bank ale mimo wszystko uwaga dziennikarzy i kibiców była skupiona głównie na Hiszpanii.

Chelsea jako mistrz przystępuje do tego spotkania jako faworyt, ale nie należy skreślać Arsenalu, tym bardziej że w przypadku takich drużyn o zwycięstwie może decydować dyspozycja dnia. Wynik tego spotkania jest szalenie trudny do wytypowania. Bukmacherzy o tym doskonale wiedzą, dlatego zachęcają graczy różnymi promocjami, które można uzyskać obstawiając zakłady z nim związane. Może warto zaryzykować i zagrać? A nuż oprócz bonusu, zgarniemy również solidne pieniądze?

Zarejestruj się w forBet i odbierz bonus 600 zł

Udostępnij