Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Oferta

Firma została założona w 1992 roku. Posiada około 400 naziemnych oddziałów. Ze względów historycznych często nazywany jest „bukmacherem stacjonarnym” chociaż działa także w Internecie. Standardowe zakłady sportowe to Toto-Mix. Bardzo popularne w przeszłości 1X2 to Toto-Liga. Oferta Toto-Gol obejmuje typowanie dokładnego wyniku 6 meczy. Totolotek oferta posiada także w ofercie wyścigi konne (Toto-Lotek) oraz wyścigi psów (Toto-Racing).

totolotek

Począwszy od 2005 roku bukmacher Totolotek S.A. jest częścią grupy Intralot. 8 lat później czyli w 2013 roku spółka Totolotek S.A. otrzymała licencję na świadczenie usług bukmacherskich w Internecie. Warto także wspomnieć, że firma należy do prestiżowego stowarzyszenia The European Lotteries, czyli międzynarodowego stowarzyszenia loterii i totalizatorów, które jest oficjalnym partnerem UEFA.

Należy podkreślić, że Totolotek oferta jest aktywny na polu sponsoringów. Firma wspiera lub wspierała Lechię Gdańsk, Jagiellonię Białystok, Górnika Zabrze, Wisłę Kraków czy koszykarską sekcję Legii Warszawa.

totolotek1

Totolotek Bonus Powitalny – totolotek zakłady sportowe

Bonus powitalny wynosi 100% do kwoty 1111 PLN. Jeżeli chodzi o wymagany obrót to jest to 2 x (bonus + depozyt) po kursie nie niższym niż 2.00.

Dodatkowo Totolotek oferta oferuje Freebet w wysokości 20 PLN. Freebet działa w następujący sposób. Pierwszy postawiony zakład nie przegrywa. Stawiasz 20 złotych z konta bonusowego, jeżeli wygrasz otrzymujesz środki, w przypadku przegranej nie tracisz swoich środków. Warto też podkreślić niskie wymogi co do obrotu, singiel z kursem nie niższym niż 1.5.

 

Zobacz więcej na Totolotek

 

Funkcjonalność serwisu Totolotek

Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:formularz na stronie, czat
Metody płatności: | totolotek zakłady przez internetWpłaty na konto gracza obsługuje dwóch pośredników płatności internetowych, firma Dotpay i transferuj.pl. W obu znajdziemy 33 banki, z których niektóre działają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wówczas przelew na koncie gracza zaksięgowany jest po kilku minutach. Minimalna wpłata to 1 PLN. Wypłat dokonuje się bezpośrednio na konto bankowe, a minimalna wypłata wynosi 1 PLN.

Oferta zakładów sportowych Totolotek

Totolotek często ma w swojej ofercie jedne z najlepszych kursów wśród licencjonowanych, polskich bukmacherów. Warto także zwrócić uwagę na promocje dla dotychczasowych, „starych” klientów. „Gram Grubo” pozwala w piątki uniknąć płacenia podatku. 20% „Reload” daje szansę poprawić sobie humor w pierwszy poniedziałek miesiąca. Bonus „Ako%” to coś dla kochających popularnie „tasiemce”. Totolotek stworzył także sekcje VIP oraz program lojalnościowy Betclub.

BetClub jest to oferta, która zasługuje na szczególne podkreślenie. Zbieramy punkty, które można wymienić na naprawdę interesujące nagrody. Główne nagrody to wyjazdy do egzotycznych krajów, przykładowo latem 2017 roku, kilku graczy zostało przez Totolotka nagrodzonych wyjazdem do Tajlandii. Gracze posiadają stały dostęp do rankingu, można zatem kontrolować swoją aktualną pozycję i ewentualną stratę do miejsc premiowanych nagrodami. Prosty sposób zbierania punktów i atrakcyjne nagrody. Duży plus dla Totolotka za program lojalnościowy BetClub.

Zobacz też: ABC TOTOMIX

totolotek2

Strona Totolotek

Rok 2017 to okres czasu, kiedy kierownictwo Totolotka wyraźnie skupiło się przede wszystkim nad tematem aplikacji mobilnej, jeżeli chodzi o stronę należałoby ją odświeżyć. Przykładowo wyszukiwanie rynków działa sprawniej u konkurencji, szczególnie konieczność naciśnięcia przycisku „pokaż” jest chyba tym co warto byłoby poprawić.
Na głównej stronie mamy dostęp do live chatu. Dostępny jest kontakt mailowy pod adresem pomoc@totolotek.pl. Dostępna jest także infolinia, działająca pod numerem telefonu 22 321 03 40. Na początek jednak warto rzucić okiem do sekcji FAQ.

Wnioski Totolotek

Totolotek naprawdę się postarał, posiada naprawdę dobrą aplikację mobilną. Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne jest śledzenie live spotkań czyli Livetracker jak i Quickbet.

totolotek

Więcej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Totolotek – totolotek strona główna
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,21598541,rzad-postawil-na-polskich-bukmacherow.html

Polecamy:

legalni bukmacherzy
legalny bukmacher
fortuna zakłady bukmacherskie
fortuna bukmacher
etoto zakłady bukmacherskie
etoto opinie
milenium zakłady bukmacherskie
milenium bukmacher
sts zakłady bukmacherskie
sts oferta
efortuna
zakłady efortuna
efortuna oferta na dziś

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
5 (100%) 1 vote

Udostępnij

Podobne wpisy

Nowy bonus w Totolotku, 1111 zł + 25 zł freebet Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1111 zł ! (tylko z naszym kode...
ABC TOTOMIX Z dnia na dzień przybywa bukmacherów sportowych. Możemy spotkać coraz więcej bonusów i promocji, które pozwolą na swobodne typowanie wyników meczów ...
Bukmacherzy punkty naziemne. Który bukmacher ma na... Sieć oraz godziny otwarcia punktów bukmacherskich w Polsce W dzisiejszym opracowaniu przyjrzymy się liczbie naziemnych punktów bukmacherskich, które ...
Bonus powitalny, czyli jak bukmacher chce nas przy... Bonus powitalny lub bonus na start. Ta sama nazwa najważniejszej promocji dla każdego legalnego bukmachera w Polsce. Nie ma firmy bukmacherskiej, któr...
Zakłady Bukmacherskie – raport Gemius czerwi... Bukmacherzy liderzy polskiego rynku zakładów bukmacherskich czerwiec 2018 Najlepsi legalni bukmacherzy pod względem udziału rynkowego badanie Gemiu...