Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Nota: A+Licencja: PLStrona: www.totolotek.plAplikacja mobile:Totolotek zakłady piłkarskie OfertaLive betting:Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Firma została założona w 1992 roku. Posiada około 400 naziemnych oddziałów. Ze względów historycznych często nazywany jest „bukmacherem stacjonarnym” chociaż działa także w Internecie. Standardowe zakłady sportowe to Toto-Mix. Bardzo popularne w przeszłości 1X2 to Toto-Liga. Oferta Toto-Gol obejmuje typowanie dokładnego wyniku 6 meczy. Totolotek posiada także w ofercie wyścigi konne (Toto-Lotek) oraz wyścigi psów (Toto-Racing).

Począwszy od 2005 roku Totolotek S.A. jest częścią grupy Intralot. 8 lat później czyli w 2013 roku spółka Totolotek S.A. otrzymała licencję na świadczenie usług bukmacherskich w Internecie. Warto także wspomnieć, że firma należy do prestiżowego stowarzyszenia The European Lotteries, czyli międzynarodowego stowarzyszenia loterii i totalizatorów, które jest oficjalnym partnerem UEFA.

Należy podkreślić, że Totolotek jest aktywny na polu sponsoringów. Firma wspiera lub wspierała Lechię Gdańsk, Jagiellonię Białystok, Górnika Zabrze, Wisłę Kraków czy koszykarską sekcję Legii Warszawa.

 

Totolotek Bonus Powitalny | totolotek zakłady sportowe

Bonus powitalny wynosi 100% do kwoty 1111 PLN. Jeżeli chodzi o wymagany obrót to jest to 2 x (bonus + depozyt) po kursie nie niższym niż 2.00.

Dodatkowo Totolotek oferuje Freebet w wysokości 20 PLN. Freebet działa w następujący sposób. Pierwszy postawiony zakład nie przegrywa. Stawiasz 20 złotych z konta bonusowego, jeżeli wygrasz otrzymujesz środki, w przypadku przegranej nie tracisz swoich środków. Warto też podkreślić niskie wymogi co do obrotu, singiel z kursem nie niższym niż 1.5.

Funkcjonalność serwisu Totolotek

Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:formularz na stronie, czat
Metody płatności: | totolotek zakłady przez internetWpłaty na konto gracza obsługuje dwóch pośredników płatności internetowych, firma Dotpay i transferuj.pl. W obu znajdziemy 33 banki, z których niektóre działają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wówczas przelew na koncie gracza zaksięgowany jest po kilku minutach. Minimalna wpłata to 1 PLN. Wypłat dokonuje się bezpośrednio na konto bankowe, a minimalna wypłata wynosi 1 PLN.

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
Zobacz więcej na Totolotek

Oferta zakładów sportowych Totolotek

Totolotek często ma w swojej ofercie jedne z najlepszych kursów wśród licencjonowanych, polskich bukmacherów. Warto także zwrócić uwagę na promocje dla dotychczasowych, „starych” klientów. „Gram Grubo” pozwala w piątki uniknąć płacenia podatku. 20% „Reload” daje szansę poprawić sobie humor w pierwszy poniedziałek miesiąca. Bonus „Ako%” to coś dla kochających popularnie „tasiemce”. Totolotek stworzył także sekcje VIP oraz program lojalnościowy Betclub.

BetClub jest to oferta, która zasługuje na szczególne podkreślenie. Zbieramy punkty, które można wymienić na naprawdę interesujące nagrody. Główne nagrody to wyjazdy do egzotycznych krajów, przykładowo latem 2017 roku, kilku graczy zostało przez Totolotka nagrodzonych wyjazdem do Tajlandii. Gracze posiadają stały dostęp do rankingu, można zatem kontrolować swoją aktualną pozycję i ewentualną stratę do miejsc premiowanych nagrodami. Prosty sposób zbierania punktów i atrakcyjne nagrody. Duży plus dla Totolotka za program lojalnościowy BetClub.

<h3?Strona Totolotek
Rok 2017 to okres czasu, kiedy kierownictwo Totolotka wyraźnie skupiło się przede wszystkim nad tematem aplikacji mobilnej, jeżeli chodzi o stronę należałoby ją odświeżyć. Przykładowo wyszukiwanie rynków działa sprawniej u konkurencji, szczególnie konieczność naciśnięcia przycisku „pokaż” jest chyba tym co warto byłoby poprawić.
Na głównej stronie mamy dostęp do live chatu. Dostępny jest kontakt mailowy pod adresem pomoc@totolotek.pl. Dostępna jest także infolinia, działająca pod numerem telefonu 22 321 03 40. Na początek jednak warto rzucić okiem do sekcji FAQ.

Totolotek Mobilnie | Totolotek Bukmacher

Totolotek naprawdę się postarał, posiada naprawdę dobrą aplikację mobilną. Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne jest śledzenie live spotkań czyli Livetracker jak i Quickbet.
Wnioski Totolotek Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
Naprawdę solidna firma, której warto się przyglądać. Dobry bonus powitalny i szereg promocji dostępnych dla lojalnych graczy. Na szczególne zwrócenie uwagi zasługuje BetClub.
Dobra aplikacja mobilna. Przydałoby się odświeżenie wyglądu strony głównej, ale w 2017 firma postawiła na mobile. Od wielu lat obecna na polskim rynku, aktywnie angażująca się w sponsoring polskiego sportu.

Więcej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Totolotek
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,21598541,rzad-postawil-na-polskich-bukmacherow.html

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta
5 (100%) 1 vote

Udostępnij