Celem serwisu jest przedstawienie rzeczowych informacji, którzy bukmacherzy to legalni bukmacherzy w Polsce. Bazujemy na informacjach udostępnianych przez polskie Ministerstwo Finansów. Dzięki wiarygodnym informacjom polskiego Ministerstwa Finansów bardzo łatwo ustalić, który bukmacher to legalny bukmacher w Polsce. Każdy użytkownik naszego serwisu już po 3 minutach lektury serwisu będzie miał jasność, które zakłady bukmacherskie są legalne. Dowiesz się także, którzy bukmacherzy są nielegalni w naszym kraju i dlaczego.

Przekażemy Ci wiedzę jak błyskawicznie rozpoznać nielegalnego bukmachera. O tym czy warto grać w zakładach bukmacherskich każdy musi zdecydować sam. Nasz serwis przekaże Ci aktualne informacje, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Użytkownicy zainteresowani tematyką zakładów bukmacherskich znajdą dużo więcej szczegółów na temat aktualnie obowiązujących aktów prawnych, ich interpretacji oraz aktualności na temat polskiego rynku bukmacherskiego.

Typ na dziś, Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków
Foto: ASInfo

Typ dnia, Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Już w sobotę 29 lipca o 20:30 jedno z najbardziej elektryzujących spotkań 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Przewodząca stawce Wisła Kraków zmierzy się na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu z powracającym do elity Górnikiem. Choć obie drużyny dzieli aż sześć pozycji w tabeli, w tym meczu trudno wskazać faworyta – różnica to zaledwie trzy punkty.

Zdecydowanie wygodniejszą pozycją mogą poszczycić się będący w wielkiej formie piłkarze Kiko Ramireza (2:1 z Pogonią, 1:0 z Niecieczą), jednak Górnik dalej nie powinien zapominać o istotnym zwycięstwie nad Legią (3:1). Na niekorzyść Zabrzan przemawia jedynie historia – od pięciu spotkań piłkarze ze Śląska nie mogą uporać się z Białą Gwiazdą. Nowy sezon z nowym zespołem to jednak ogromna szansa na odwrócenie losów rywalizacji, która liczy aż 107 spotkań. Czy mecz nr 108 będzie zwycięski dla zespołu z Zabrza? A może po raz kolejny Wisła upora się z piłkarzami Marcina Brosza, kontynuując zwycięską passę w Ekstraklasie? Szczegóły już w sobotę o 20:30!

Górnik Zabrze Remis Wisła Kraków
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków 3.05 3.25 2.30
Zarejestruj się w Fortuna
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków 3.30 3.35 2.15
Zarejestruj się w forBET
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków 3.35 3.30 2.15
Zarejestruj się w LV BET
Typ na dziś, Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Oceń artykuł

Udostępnij